Vztahy

Madonna je zase nevěrná


Nenasytná královna popu Madonna (50) rozhodně netruchlí nad rozvedeným manželstvím s Guyem Ritchiem (40). Náhradu za chladného britského režiséra si našla ještě během jejich manželství v baseballovém hráči Alexandru Rodriguezovi (33), řečenému A-Rod. Toho však začala okatě podvádět s vášnivým brazilským modelem spodního prádla Jesusem Luzbem.

Podle deníku New York Post se nový páreček poprvé setkal během společného fotografování pro jeden trendy magazín v Rio de Janeiru.

„Byla to láska na první pohled. Okamžitě mezi nimi začala fungovat přitažlivost a vzduch byl naplněný až po okraj jiskřivou sexuální atmosférou," potvrdil jeden z členů týmu starajícího se o hladký průběh fotografování s tím, že během chvíle ze sebe nedokázali zpěvačka a model sundat ruce.

„I během práce se nad rámec focení líbali a objímali. Je veřejným tajemstvím, že zůstávají v Riu a užívají si do sytosti nalezené lásky," prozradil zdroj s tím, že ve vztahu Madonny a Jesuse jde podle všeho čistě o sex, a nikoliv o hledání dalšího vážného vztahu.

   
23.12.2008 - Láska a vztahy - autor: Korzo

Komentáře:

  1. [1] FAXÍK [*]

    Madonna se s tím nemazlí a hlavně je dobrá zpěvačka,má super postavu a v životě se nenudí

    superkarma: 0 23.12.2008, 16:21:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme