plakát

Nejnavštěvovanější český taneční festival Mácháč 2010, který se uskuteční již za devět dní, oslaví deset let existence s nejlepšími světovými i českými DJ´s. Avizovanou čtveřici zahraničních es - AXWELL (Swedish House Mafia), Marco V (NL), Sidney Samson (NL), Max Vangeli (USA) -  doplní hvězdy domácí scény LayDee Jane, Brian, John Culter a Enrico. Velkolepý plážový mejdan, kterým každoročně vrcholí festivalová sezona, vypukne v pátek 20. srpna 2010 od 18:00 u Máchova jezera na pláži Klůček.

A protože k narozeninovým oslavám patří neodmyslitelně dárky, připravili organizátoři několik překvapení také pro návštěvníky. 

DJ

Všichni nedočkaví si mohou zbývající dny do festivalu ukrátit poslechem oficiálního mixu Mácháč 2010, který namíchal k desátému výročí DJ John Culter. Prvních tisíc příchozích navíc limitované CD Mácháč 2010 mixed by John Culter získá zdarma u vstupu. Jedinečný zážitek slibuje i nové umístění hlavní stage. Ta bude letos postavena na pláži Klůček a tak si návštěvníci budou moci vychutnat pohled na jezero a západ slunce na české Ibize.

mapka

Tisková zpráva

Reklama