Bulvár

Mácháč 2010 se uskuteční již za devět dní

plakát

Nejnavštěvovanější český taneční festival Mácháč 2010, který se uskuteční již za devět dní, oslaví deset let existence s nejlepšími světovými i českými DJ´s. Avizovanou čtveřici zahraničních es - AXWELL (Swedish House Mafia), Marco V (NL), Sidney Samson (NL), Max Vangeli (USA) -  doplní hvězdy domácí scény LayDee Jane, Brian, John Culter a Enrico. Velkolepý plážový mejdan, kterým každoročně vrcholí festivalová sezona, vypukne v pátek 20. srpna 2010 od 18:00 u Máchova jezera na pláži Klůček.

A protože k narozeninovým oslavám patří neodmyslitelně dárky, připravili organizátoři několik překvapení také pro návštěvníky. 

DJ

Všichni nedočkaví si mohou zbývající dny do festivalu ukrátit poslechem oficiálního mixu Mácháč 2010, který namíchal k desátému výročí DJ John Culter. Prvních tisíc příchozích navíc limitované CD Mácháč 2010 mixed by John Culter získá zdarma u vstupu. Jedinečný zážitek slibuje i nové umístění hlavní stage. Ta bude letos postavena na pláži Klůček a tak si návštěvníci budou moci vychutnat pohled na jezero a západ slunce na české Ibize.

mapka

Tisková zpráva

   
12.08.2010 - Kultura - autor: redakce

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme