Je mladá krásná talentovaná a přirozená. To je to, co na ní obdivuje Marta Jandová. A o kom je řeč? O začínající zpěvačce Alici Bonde, která právě pokřtila svůj první videoklip s názvem Fairytale. Není však jednou z dalších hvězdiček, kterou vyprodukovala na míru pěvecká nebo talentová soutěž.

Klip Fairytale pokřtila Marta Jandová, Miluška Voborníková a Tomáš Trapl. „K Tomášovi a Martě mám velmi blízko. Oba jsou velmi sympatičtí a touto branží nezkažení lidé. Jsou přirození, na nic si nehrají a jsem hrdá na to, že právě oni jsou kmotry mého prvního videoklipu,“ radovala se Alice. Společně s kmotry a svými rodiči Renatou a Janem Sedláčkovými si Alice Bonde připila a CD společně pokřtili. Jelikož Alice ještě není plnoletá, namísto šampaňského zvolili horkou čokoládu, kterou Alice od malička zbožňuje.

sd

Své texty většinou skládá v přírodě, kterou svou přímostí a pravdivostí připodobňuje k věcem ze svého života. Ve tvorbě ji inspiruje i láska, kterou prožívá. Nechce být ničí kopií, proto říká, že nemá žádné vzory, chce být sama sebou, něčím zcela novým, čehož si na ní cení právě Marta Jandová. „Mým obrovským přáním je stát se úspěšnou zpěvačkou. Uvědomuji si, kolik je za tím práce, ale když cítíte, že právě toto je vaším posláním, nesmíte se zastavit a musíte si za tím jít,“ uvědomuje si Alice Bonde.

sda
Foto: archiv Alice Bonde

„Co bych Alici doporučila? Určitě bych jí chtěla varovat před rychlým úspěchem, neboli před projekty, které sice na chvilku zaujmou, ale jejichž stín by ji mohl pronásledovat celý život. Cesta k úspěchu je strmá a trnitá a záleží jen na Alici, náhodě a době, kam se její kariéra posune. Když bude ve své hudbě co nejvíce upřímná, nebude si na nic hrát a bude makat, makat a makat, tak to zvládne,“ zahrála si na vědmu Marta Jandová. Uvidíme, zda se její věštba vyplní.

Zde zmiňovaná nová písnička Fairytale

 

Reklama