Novinky

Má šanci na úspěch?

Je mladá krásná talentovaná a přirozená. To je to, co na ní obdivuje Marta Jandová. A o kom je řeč? O začínající zpěvačce Alici Bonde, která právě pokřtila svůj první videoklip s názvem Fairytale. Není však jednou z dalších hvězdiček, kterou vyprodukovala na míru pěvecká nebo talentová soutěž.

Klip Fairytale pokřtila Marta Jandová, Miluška Voborníková a Tomáš Trapl. „K Tomášovi a Martě mám velmi blízko. Oba jsou velmi sympatičtí a touto branží nezkažení lidé. Jsou přirození, na nic si nehrají a jsem hrdá na to, že právě oni jsou kmotry mého prvního videoklipu,“ radovala se Alice. Společně s kmotry a svými rodiči Renatou a Janem Sedláčkovými si Alice Bonde připila a CD společně pokřtili. Jelikož Alice ještě není plnoletá, namísto šampaňského zvolili horkou čokoládu, kterou Alice od malička zbožňuje.

sd

Své texty většinou skládá v přírodě, kterou svou přímostí a pravdivostí připodobňuje k věcem ze svého života. Ve tvorbě ji inspiruje i láska, kterou prožívá. Nechce být ničí kopií, proto říká, že nemá žádné vzory, chce být sama sebou, něčím zcela novým, čehož si na ní cení právě Marta Jandová. „Mým obrovským přáním je stát se úspěšnou zpěvačkou. Uvědomuji si, kolik je za tím práce, ale když cítíte, že právě toto je vaším posláním, nesmíte se zastavit a musíte si za tím jít,“ uvědomuje si Alice Bonde.

sda
Foto: archiv Alice Bonde

„Co bych Alici doporučila? Určitě bych jí chtěla varovat před rychlým úspěchem, neboli před projekty, které sice na chvilku zaujmou, ale jejichž stín by ji mohl pronásledovat celý život. Cesta k úspěchu je strmá a trnitá a záleží jen na Alici, náhodě a době, kam se její kariéra posune. Když bude ve své hudbě co nejvíce upřímná, nebude si na nic hrát a bude makat, makat a makat, tak to zvládne,“ zahrála si na vědmu Marta Jandová. Uvidíme, zda se její věštba vyplní.

Zde zmiňovaná nová písnička Fairytale

Myslíte si, že zde ještě vůbec mají mladí talentovaní hudebníci šanci na úspěch?

Možnost%
Ano, proč ne?47,9
Ano, ale musí být opravdu výjimečná33,3
Myslím, že ne, už je tady zpěváků a zpěvaček dost14,6
Jiná odpověď (napište do diskuze)4,2

 

   
02.12.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Myskdalen [*]

  Líbí se mi Elis, kterou chválili i Gott, i Voxel nevypadal špatně...

  superkarma: 0 02.12.2014, 22:42:53
 2. avatar
  [3] gerda [*]

  všichni chtějí zpívat, talentů je tu jak naseto a každý hodlá dělat díru do svět. Připomíná mi to situaci po 89. roce, kdy se vyrojil asi milion škol pro manažery a zanikly učňáky. Taky mi nešlo do hlavy, koho ti manažeři budou vlastně řídit? Znáte ten kreslený vtip, jak je tam v kruhu manažerů Jano s lopatou?Sml57Sml52 No, snad si z těch mých zmateností vyberete zdravé jádroSml30

  superkarma: 0 02.12.2014, 14:46:31
 3. avatar
  [2] vladka321 [*]

  Určitě má krásný čistý hlas, ale nijak více mě v této písni nezaujala. Ovšem je to mladá dívka a tak nám možná ještě ukáže Sml16

  superkarma: 0 02.12.2014, 14:06:52
 4. [1] cilani [*]

  Mně ta písnička nijak nezaujala.. Za mě je to prostě jedna z mnoha, kterých tu už je jak komárů u rybníka..

  superkarma: 0 02.12.2014, 10:09:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme