tomu říkám roztomilý paradox. Jak se obléká, aby její milované teplíčko bylo jjeímu tělu co nejblíže, to už se dočtete v jejím příspěvku, a ještě něco pro zajímavost. Víte, jakou zimu věští cibule?

mám ráda teplíčko, proto se přiměřeně oblékám. Sice nenosím bombarďáky jako moje babička a mamka, ale bavlněné kalhotky. Když mrzne, najdu si i bavlněnou košilku nebo nátělník. Termoprádlo je taky dobrá volba. Stalo se mi, že mi omrzla stehna při ježdění na kole v mrazech do práce a trvalo dlouho, než se to spravilo.

Teď jezdím sice autobusem, ale i tak mám připravené termoprádlo pod kalhoty. Taky jsem si koupila vyteplené kalhoty, ani nebudu řešit, jestli v nich nemám velký zadek, hlavně že mi neumrzne. Jsem připravená na dobu ledovou, ale uvítala bych i tak mírnější zimu.

Podle cibule by měla být mírná, cibule měla málo slupek. Rukavice a deštník nosím s sebou pořád, nechci se nachladit. Když se nemůžu zahřát, dám si do postele spací froté ponožky. Dávám na sebe pozor, vadí mi tyhle přechody z tepla do zimy a naopak, stálé změny počasí, to se snadno nachladím. Když je stálé počasí, zvyknu si a potom už mi to ani nedojde, cítím se dobře.

Nejraději nosím několik vrstev oblečení a podle potřeby se svlékám a oblékám.Taky teplé ponožky a boty jsou bezva do sychravého počasí. Ale nejraději mám teplo a sluníčko.

SNÍŽEK

Milá SNÍŽEK, proč jste si nezvolila „hřejivější“nick. třeba SLUNÍČKO?

Text nebyl redakčně upraven

Možná si vzpomenete na doby, kdy jste odmítaly nosit teplé košilky, kdy jste ohrnovaly nos nad punčocháči a klidně ukazovaly holá bedra v bokovkách a krátkých bundičkách.

Jak je to dnes? Poučily jste se trochu? Nosíte v zimě jiné prádlo než v létě? Čím se přioblékáte?

Jste zimomřivá, nebo otužilá? Kterou část těla musíte mít bezpodmínečně v teple?

Chodíte i v zimě v tangách, nebo bez podprsenky?

Vítáte návrat spodního prádla, kterému se říká jednoduše „body“? Nosily jste ho rády, nebo jste dávaly přednost košilkám.

Napište nám. Na vaše příhody, rady, postřehy a diskuze se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama