Děkujeme za první příspěvek na dnešní ryze ženské téma. Poslala nám čtenářka Iva a je tak trochu vzpomínkou na školní léta

Milé ženy- in, vzpomínám s láskou na svoji první podprsenku. Nebyla nijak erotická, ono v „socíku“ a před 30 lety se  takové moc nedostaly. Mamka mi dala  bílou podprdu s kytičkami.

Byla “festovní“ s pevnými ramínky.  Bohužel, bohužel, genetika, mocná čarodějka mi přidělila spíš prsa „ po tatínkovi” , která až časem dospěla do vítězné velikosti 3.

 Sdílela jsem pokoj se svým o 3,25 roku starším bratrem a ten ze mě měl jen legraci. Podprdu  jsem si oblékala jen o samotě a své pomalu rostoucí poklady do ní ukrývala.

Holky se tehdy už ve škole dělily na ty „ prsaté“ a méně vnadné s „borůvkami na koláč“. Jedna naše spolužačka měla nejen postavu vyšší než naše třídní, ale i prsa větší.

Jednou jme měly ( v té době se už dělil na holky a kluky) místo  tělocviku plavání. Při vstupu do šaten  nám  paní  rázně vysvětlila, že  boty se zouvají před skříňkou a už jsme se v plavkách řítily do bazénu. Tam jeden plavčík sledoval  Hanku ( tu dobře rostlou) a  nás prťata, nevyvinuté cosi „ono“. Pak se vynořila pí učitelka, tehdy zvaná „souška“.

Hnala se k nám. Plavčík to směrem k Hance komentoval“  kam se žena ta baba“… pak si to spolu vyříkávali.

Na gymplu už jsem měla postavu jako holka a spodní prádlo už ke mně patřilo.  Vzpomínám na jeden jiný tělocvik v prváku, kdy jsme se  hrnuli do šaten.

Kdo byl holka, nalevo, kdo kluk, napravo. Alena, na krátko ostříhaná sportovní holka v triku a manšestrácích  nalevo. Profesor, co se vynořil z vedlejšího kabinetu, protože náš řev mu  působil  ledovění krve v žilách, jí posílal napravo. Alena se bránila, že je holka. Spor přilákal jeho kolegu z hloubi kabinetu a tělocvikář to komentoval:

„Má prsa, bude holka“. Měla a byla. Dneska po třech synech má Alena prsa „ vypitá“ a klidně chodí bez.

Obdařené i sportovně vnadné zdraví

Iva

Prsa po tatínkovi mám také, ale narozdíl od vás jsem to na trojky dopracovala jen v době, kdy jsem čekala dvojčata

Máte také nějakou příhodu, milé ženy-in? Patřila jste ve škole mezi prsaté, méně vnadné nebo borůvky? Měla jste někdy ze svého poprsí mindrák? Pomohla vám podprsenka? Jak se změnilo vaše poprsí od školních let? Jaký typ podprsenky nejraději nosíte? Vzpomenete si na svou první? Máte také nějakou historku, která se týká podprsenky? Chcete se k dnešnímu tématu vyjádřit?

Napište nám, na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama