Víte, co to je zánět středního ucha? Jak to bolí? Tak na to si vzpomněla čtenářka s nickem Kytinkak. Přesto se nepoučila a čepici nenosí. Vyjma hor, kdy jede na běžky. Jinak čepice nahrazuje šálou, nebo kapucou

Hezké pondělí všem ženin-kám i tobě Danuš. Tak já patřím mezi ty, které čepice rozhodně nenosí. Tedy hlavně se jim vyhýbám. Výjimku udělám jen, když jedeme na hory a já jedu na běžky. Tak to jo, ale spíše mám čelenku, protože mi je stejně teplo. Klobouky se mi moc líbí, dokonce tiše závidím ženám, kterým opravdu sluší. Jsou prostě ten typ, že jim sedí. Já se v tom necítím dobře. Mám divný pocit, tak to radši nevezmu.

Jsem ráda, že mají bundy kapucu, protože, když už mi je opravdu zima, nebo dost fouká, hodím ji na hlavu a je mi fajn, ta mi nevadí, dokonce se mi z účesu nestává něco takového podobného jako splácnutá placka. Ještě mám ráda široké šály, protože i ty jsou fajn a dají se použít místo čepice. Mám takové široké tunely, které slouží jako rolák, šála, čepice v jednom. Je to slušivé a vypadá to moc dobře.

chomout

šály

Jinak, jednou na horách se mi má neochota nosit čepice málem stala osudnou na uši. Néé, že mi málem omrznuly, ale dokonce jsem měla zánět středního ucha. Kdo měl v dospělosti, ví, jak to bolí a co chudáci děti musí také zkusit.

Takže na hory bez čelenky v kapse nevyrazím.

Kytinkak

Milá Kytinkak, já se vám divím, že jste se nepoučila. Čelenka vám nezahřeje nejteplejší místo na těle, kterým je temeno hlavy.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s pokrývkami hlavy vy, milé ženy-in?

  • Nosíte je, nebo se jim stále vyhýbáte?
  • Dáváte přednost sportovnějším typům, nebo spíše ženštějším? Nosíte klobouky?
  • Vyrábíte si čepice sama, nebo si je kupujete?
  • Jste zapřisáhlá odpůrkyně čehokoliv, co se nosí na hlavě? Kde jste k čepicím získala takovou nechuť?
  • Co nosíte místo nich?
  • Když už vám nic jiného nezbývá, jaký typ čepice jste ochotna akceptovat?
  • Už se vám někdy „frajeřinka“ nevyplatila?

Napište mi. Na vaše příspěvky, ale i fotky vašich čepic se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama