Diskuze

Má mě rád - nemá mě rád aneb vážný vztah z lásky na jednu noc?

Zmatenost. To je stav, který mně nedává posledního půl roku spát. Je možné, aby z lásky na pár nocí vznik něco hlubšího? V tomto případě asi ne, i když...

Je mi 25 let, jsem bez vážné známosti, duší stále mladá, ráda si užívám a vážný vztah zatím nehledám (či spíše se ještě neobjevil někdo, kdo stojí za to, abych změnila svůj dosavadní způsob života). Před půl rokem jsem byla na 3 měsíce na pracovním pobytu v zahraničí. Po práci a o víkendu jsem si užívala - bary, diskotéky, koncerty... Na jedná z diskoték jsem se seznámila s jedním klukem, o 4 roky mladším. Skončili jsme u něj doma. Oběma bylo jasné, že šlo jen o to jedno. Do konce pobytu jsme se sešli ještě 3x. Všechny schůzky probíhali stejně - žádné dlouhé povídaní - šlo se rovnou na věc. Během týdne jsme si ani nepsali. Nic. Žádné city. Odjela jsem. Konec zvonec. Žádná sms na rozloučenou.

Po návratu jsme si psali jen párkrát a vždy ku nějaké příležitosti - narozeniny, Vánoce. Pak mi jednou napsal, že jede pracovně na Slovensko, že by mě rád viděl, že může přijet do Čech. Já však měla hodně práce a nemohli jsme se domluvit. Nedávno mi zase psal, že za mnou přijede (bydlí 800 km ode mě), z ničeho nic, napsal sám od sebe. Já nevím, co na to mám říct. Já na něj myslím každý den celý půl roku, chybí mi a chci ho vidět. Jen nechápu, proč to dělá on? Je hezký, holek má určitě dost a mladší než jsem já, takže kdyby mu šlo jen o jedno, tak nemusí jezdit tak daleko. Na druhou stranu mi pravidelně nepíše a nechová se jako zamilovaný - aspoň já to z jeho zpráv necítím.

Je blbost si myslet, že z několika krátkých schůzek vznikne láska. Nejsem naivní. Ale něco tam je. Nevím, co, ale něco mě nutí na něj pořád myslet. Jen nevím, co nutí jeho, aby přijel?
A mám, holky, takový dotaz. Já jsem sice citlivá, ale neumím své city dát najevo, takže někdy působím hodně chladně. Chlapům nikdy nepíšu jako první, vždycky ten první (vlastní i druhý a další) krok museli dělat oni. Myslíte, že to platí i u chlapů? Že třeba taky neví, co by měl říct, jak se chovat. Nebo je ještě mladý a vůbec to neřeší...

Vzpomínám si, že po první schůzce už jsem se mu neozvala. Pak jsme se potkali ve městě a hrozně mi vyčítal, že jsem se mu neozvala a vypadalo to, že i čekal, že se mu ozvu a nechápal, proč jsem to neudělala. Přitom se sám taky neozval. A další schůzky vždycky inicioval on. Já nikdy (i když jsem i chtěla).

01.03.2013 - Sex a erotika - autor: pájinka m

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. avatar
  [3] emkop [*]

  to se pozná časemSml22

  superkarma: 0 30.07.2013, 12:16:37
 2. [2] slavuska [*]

  u nás to taky nejprve vypadalo na 1 noc, ale nakonec jsme spolu zůstaliSml79

  superkarma: 0 01.07.2013, 19:25:29
 3. avatar
  [1] Léthé [*]

  Asi jsi natrefila na chlapa, kterého přitahují právě takové ženy jako si ty.

  Nějak bych to moc nepitvala, proč jsi to zrovna ty. Prostě jsi to ty. A že se

  nějak neprojevuje, co se citů týče. Nejspíš neví, co od tebe může čekat. Možná

  je to od něho taktika, možná že to neumí, stejně jako ty. Hodně štěstíSml72.

  superkarma: 0 04.03.2013, 09:57:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Vztahy a sex

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme