píše ve svém příspěvku na dnešní téma naše čtenářka s nickem Antea. Svou opravdovou přítelkyni Milenu považuje za „sestru“, na kterou se může ve všem spolehnout, i když není příbuzná

Mám hodně kamarádek, hodně kolegyň a některé si myslí, že jsou moje přítelkyně. Několikrát se mi stalo, že moje kolegyně, která to o sobě s oblibou prohlašuje, že jsme nejlepší přítelkyně, mě zradila. Já ji beru ale jen jako kamarádku. Opravdovou přítelkyni mám jen jednu a je pro mě sestrou:-) Sice bydlí na druhém konci republiky, ale jsme si tak blízké, jako bychom se znaly odjakživa.

Říká se sice, že krev není voda, ale kolikrát vás ranili členové vlastní rodiny? Milena, moje nejlepší přítelkyně, moje „sestra“ je člověk, kterého mám strašně moc ráda a kterému věřím. Vím, že z její strany je to stejné. Ona mě utěší, když jsem v nesnázích, snaží se mi pomoci a naopak moji radost prožívá se mnou:-)

Pamatuji si, jak reagovaly některé moje samozvané přítelkyně, když jsem si pořídila nové auto. Záviděly a za zády pomlouvaly. Milena se naopak upřímně prožívala moji radost se mnou.

Když jsem byla na dně, posílala mi alespoň na dálku reiki a povzbuzovala mě v každém mailu. I když nejsme pokrevně příbuzné, je to ta nejlepší přítelkyně - ségra, kterou jsem si mohla přát:-)

napsala AnteaX

Milá AnteoX, přeji vám, ať je vaše přátelství stále tak pevné

Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama