Bulvár

Lyže zbožňuji!


Zimu mám moc ráda. Sněží, padají vločky, malé hvězdičky - no prostě nádhera! Pak vykoukne slunce, pod nohama křupe zmrzlý sníh, nádherná procházka, super s někým srdci blízkým. Samotné je při procházce taky fajn - je to super relax, v hlavě si "uklidím" a těším se zase ze života. To je zima pro mě teď.

Ještě loni (a určitě i příští rok) pro mě zima znamená LYŽE - to je moje vášeň - té jsem propadla, jako jiný počítačovám hrám. Kdyby to jen šlo, lyžovala bych denně (t.č. jsem nemocná a ke všemu bez peněz - bude líp!). Ten pocit - svištím si to z kopce dolů - to se ničemu nevyrovná. Zase je mi ..náct let a pětatřicet. [oponu]

No nádhera! Jen mi tu radost kazí fronty u vleku a v ní někteří lidé, co spíš než lidé zaslouží nějaké jiné pojmenování. Přesto je zima moc krásná.

A co řekne za mě, jak mám zimu ráda? V létě, když je nádherné počasí a já si ho opravdu užívám, se mi v noci zdá, že lyžuji. Ještě něco  k lyžím patří, nebo spíš někdo: druhý člověk - spřízněná duše.

Toho človíčka si zase jednou najdu a do té doby mám "jen" = především své dvě sluníčka.

Přeji všem krásnou zimu!  A kdo ji nemá rád, ať si dá svařáček či grog a v teple se těší na léto.
sonaTak na léto se už také těším, ale zimu si pěkně užiji! A na lyžích někde v Alpách! Tedy pokud mi někdo napraví ta zablokovaná záda... To je bolest, sotva jsem se doplazila do redakce.

Dnešní téma: Zimní radovánky
Nemáte někdo nějaké fotografie ze zimní dovolené?
Nemáte ráda zimu? Co máte radši a proč?
Co pro vás zimní období znamená?
Odjíždíte pryč? Do tepla?
Kde jste prožila nejhezčí zimní radovánky?

Připomínám, že se to blíží...
Pravidla soutěže najdete zde.

   
12.12.2005 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Janulina [*]

  U nás mě lyžovat vůbec nebaví - čekat půl hodiny na vlek a pak jet 800 metrů dolů na přeplněných, zledovatělých a zmuldovatělých sjezdovkách. ALpy jsou prý supeeeeeeeer. Strašně chci jet - asi si na to půjčím a pak to budu splácet.

  superkarma: 0 12.12.2005, 16:13:06
 2. avatar
  [3] Janulina [*]

  Ch.Z. Kochanská: asi proto, že v Itálii a Rakousku jsou fronty tak nanejvýš na 5 minut, u nás a na Slovensku na půl hodiny.

  superkarma: 0 12.12.2005, 16:11:31
 3. avatar
  [1] Ch.Z. Kochanská [*]

  Mám taky moc ráda zimu, i když v jižním Brně nikdy moc sněhu není. Za to na horách...není nad lyžování! Ovšem ti blbečci, co si dokazují svou nadřazenost předbíháním ve frontě se vyskytují především u nás a ještě ve větší míře na Slovensku! V Rakousku nebo v Itálii jsem to nezažila.

  superkarma: 0 12.12.2005, 13:21:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme