Domácnost

Lynn Gril vyčistí vše nejen po grilování


Zejména k období léta patří neodmyslitelně zahradní grilování - rychlý, jednoduchý a zdravý způsob tepelné úpravy. Navíc pro mnoho Čechů představuje grilování v letních měsících určitý způsob trávení volného času, relaxace či příjemné posezení s přáteli.

Po vydařeném grilování byste se také měli postarat o váš gril, odstranit mastnotu a zbytky napečeného masa. Víte, jak na to???

 

Chceme vám představit velmi šikovného pomocníka, se kterým péče o váš gril bude hračkou. Můžete jej také použít na kuchyňské nádobí a znečištěné příbory po grilování. Snadno a rychle odstraní nečistoty. Vyzkoušejte jej a uvidíte, že si tento přípravek oblíbíte.

 

Lynn Gril


Tento pěnový čistič se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub, kuchyňského nádobí po grilování, pečení, smažení a fritování.

Dokonale a zcela bez rizika poškození vyčistí povrchy z materiálů jako jsou: ocel, nerez, smalt, sklo, porcelán, kamenina a tepelně odolné plasty. Není vhodný pouze pro hliníkové, měděné nebo lakované povrchy.

 

Cena tradičního výrobku Lynn Gril je velmi přijatelná, pohybuje se okolo 50 Kč v drogeriích a vybraných hypermarketech.

 

Chcete tento praktický a kvalitní čisticí přípravek vyhrát v naší soutěži a vyzkoušet jej? Pak se zapojte do soutěže a čekejte na její vyhodnocení. Soutěž probíhá ZDE

 

   
24.06.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme