Německá značka Hartan vyrobila kočárek, se kterým vás nezaskočí ani sebevětší zima. Jmenuje se VIP Arktis a na první pohled upoutává svou sněhobílou barvou zkombinovanou s šedostříbrnou kožešinkou.

Ta nejenže dělá z kočárku vyloženě módní doplněk, za který by se nemusely stydět ani VIP maminky, ale hlavně krásně hřeje. Miminko udrží v teple i ve velké zimě kožešinová podložka v kočárku a maminka jistě ocení ochranu rukou, která je nasazená na rukojeti kočárku.

kočárek

Kočárek je zároveň i velmi praktický. Teleskopická rukojeť je výškově nastavitelná, přední kola jsou otočná a s možností aretace. Nákup se pohodlně vejde do prostorného koše. Kožešina je odepínatelná a potah můžete vyprat v pračce na 30° Celsia.

VIP Arktis se prodává jako set, který vedle kočárku obsahuje tašku Soft na dítě s kožešinovou vložkou, kožešinovou podložku do kočárku, pláštěnku a také tašku na pleny ve stejném designu.

Ať už si pořídíte kočárek Arktis nebo ne, ruce v teple můžete mít i u jiného kočárku značky Hartan. Stačí si koupit univerzální zateplenou ochranu na ruce, která jde připevnit na všechny kočárky této značky a je k dispozici za 879 Kč.

Cena sestavy VIP Arktis od Hartanu je 25.690 Kč. Kočárek i samostatně prodejnou univerzální ochranu na ruce naleznete na www.babystar.cz.

 

 

 

Reklama