Nechte se hýčkat novým Silanem Perfume Essence Amber

Ženy si rády připadají výjimečné a není nic příjemnějšího než se nechat hýčkat od hlavy až k patě - vůněmi, drahokamy a jemnými tkaninami. Tyto chvilky rozmazlování jsou pro každou ženu velmi vzácné. Nyní si ale můžete dokonalý požitek vychutnat každý den, a to díky nové aviváži Silan Perfume Essence Amber od společnosti Henkel ČR.

silanPři vytváření dlouhotrvající jemné vůně Silan Perfume Essence Amber se přední výrobci parfémů nechali inspirovat nejoblíbenějším přírodním drahokamem - jantarem. Jantar je odpradávna ceněn pro svou nádhernou barvu a přirozenou krásu. Kromě toho, že se z něho vyrábějí překrásné šperky, se stal i inspirací pro nejvybranější vůně.

S novým Silanem Perfume Essence Amber bude vaše čerstvě vyprané prádlo nejen nádherně měkké na dotek, ale bude i úžasně vonět. Svěží horní tóny Silanu Amber vás okouzlí. Květinové srdce vůně vám přinese pocit hojnosti díky nádhernému souznění růže, jasmínu a šeříku, který vás na chvíli zcela pohltí. Nakonec ucítíte přitažlivý nádech santalového dřeva, jantaru a vanilky. Díky této rafinované kombinaci se budete bezpochyby cítit výjimečně.

silanNový Silan Perfume Essence Amber je posledním přírůstkem řady aviváží od společnosti Henkel ČR - Silan Perfume Essence, do které dále patří tajemný Silan Perfume Essence Amethyst a elegantní Silan Perfume Essence Sapphire. Každá aviváž prémiové řady výrobků Silan se vyznačuje exkluzivní, dlouhotrvající vůní vytvořenou předními výrobci parfémů.

U příležitosti uvedení Silanu Essence Perfume Amber na trh získá celá řada Silan Perfume Essence novou tvář a její vynikající kvalita se odrazí i v prvotřídním designu nových lahví.

Nový Silan Perfume Essence Amber se objeví na pultech obchodů v září společně s produkty Silan Perfume Essence Ametyst a Silan Perfume Essence Sapphire s novým vzhledem. Je nejvyšší čas, abyste sebe i své oblečení začali od hlavy až k patě hýčkat luxusní vůní.

Silan Perfume Essence Amber je k dispozici v balení o objemu 0,9l a 1,8l za DMOC 64,90 Kč a 114,90 Kč.

 

Reklama