Vana s horkou vodou, záplava voňavé koupelové pěny, příjemné světlo svíček... Takový luxus a potěšení si občas ráda dopřeje každá z nás, ne vždy se ale na to najde vhodná chvilka. Moderní životní styl zkrátka fandí rychlosti, a tak na poležení ve vaně někdy nezbývá dost času. Hýčkat se však naštěstí nemusíme jen při koupeli, plný komfort a luxusní zážitky si nyní můžeme dopřávat i pod sprchou, a to tak často, jak se nám jen bude chtít.

Všem milovníkům nevšedních prožitků přináší právě nyní značka RADOX novou, nejoriginálnější řadu na českém trhu: RADOX exclusive. Novinka rozšiřuje a obohacuje oblíbenou mléčnou řadu sprchových gelů RADOX o jedinečné  a exkluzivní ingredience – výtažky bavlny, perel a kašmíru. Díky obsaženým látkám dopřejete své pleti přepychové zážitky a výjimečnou péči během několika málo minut. Nové sprchové gely zaručeně potěší všechny vaše smysly: krémově perleťové složení poskytne při sprchování pocit luxusu, exotické výtažky a pěstící látky pohladí a povzbudí pokožku, originální vůně nabudí smysly, mléčné přísady pleť zvlhčí a zanechají ji krásně vláčnou.

Značka RADOX, specialista v péči o pokožku, představuje tři nové luxusní sprchové gely, které se mohou pochlubit:
  exotickými výtažky bavlny, perel a kašmíru
  hustým krémově perleťovým složením
  novými nevšedními vůněmi
  bohatým obsahem mléka
 
Luxusní požitek č. 1
Exclusive RADOX Cotton (bavlna)
Výtažky z BAVLNY mají regenerační a uklidňující účinky. Dlouhodobě pleť zklidňují, zvláčňují, posilují její hydrolipidní film a působí jako prevence akné a pupínků. Bavlna má také schopnost udržovat vlhkost, což příznivě ovlivňuje hydrataci pleti – to jistě oceníme zejména v letním období. Pokožka je díky působení výtažků bavlny pružná, jemná a hladká jako dětská tvářička.

Po použití tohoto exklusivního perleťového sprchového gelu vyjdete ze sprchy nejen příjemně osvěžena a naladěna, ale navíc bude vaše pokožka díky výživnému koktejlu z mléka a výtažků bavlny dokonale pevná, vláčná a hedvábně hladká. Jemná vůně dodá vaší pleti příjemný pocit svěžesti, vybrané péče a hydratace po celý den.

 

 Luxusní požitek č. 2
Exclusive RADOX Pearl (perla)
Perly, symbol čistoty, jsou ceněny již od dávných dob nejen pro svou krásu a výjimečnost, ale také pro své kosmetické působení. Krémy s obsahem perlového prášku mají totiž schopnost odstraňovat pigmentové skvrny a přirozeně zesvětlovat kůži. Malé poklady z mořského dna jsou rovněž bohaté na živiny, minerály a esenciální aminokyseliny, které hrají důležitou roli při výživě pleti. Výsledkem používání přípravků s těmito vzácnými látkami je porcelánová pleť, která se vyznačuje jemností, vnitřním jasem a přirozenou krásou.

Výtažky perel a vysoký obsah mléka v tomto exklusivním perleťovém sprchovém gelu vytvoří z pouhého sprchování výjimečný rituál, po kterém si budete připadat jako znovuzrozená z mořské pěny. Vaše pokožka bude svěží, důkladně hydratovaná, jemně prozářená a sametově hladká, jako jsou ty nejvzácnější perly.


 
Luxusní požitek č. 3
Exclusive RADOX Cashmere (kašmír)
KAŠMÍR je heboučká vlna z kašmírských koz, která je vysoce ceněna pro své vlastnosti – kromě toho, že je teplá, je totiž také úžasně lehká a jemná. Říká se, že šál z pravé kašmírské vlny je tak hebký, že jej snadno protáhnete očkem snubního prstenu. Kvality kašmíru nedávno objevil i  kosmetický průmysl. Výtažky z něj mají na pokožku mimořádné účinky: činí ji hedvábně jemnou a hladkou, ale zároveň dodávají potřebnou výživu, hydrataci a pevnost, takže pleť působí svěže a mladistvě.

YLANGOVÁ silice má vliv na naše tělo i pocity – probouzí smysly, navozuje pocit pohody, odplavuje stres, uvolňuje a má afrodiziakální účinky. Je vhodná k ošetření všech druhů pleti,  napomáhá její hydrataci a zklidnění.

Chcete-li si dopřát nevšední zážitek s kouzlem a vůní orientu, nechte se hýčkat exkluzivním perleťovým sprchovým gelem s výtažky kašmíru, Ylang Ylang a vysokým obsahem mléka. Díky těmto ingrediencím se jako mávnutím čarovného proutku přenesete do pohádky o krásné Šeherezádě – zahalí vás smyslná exotická vůně a vaši pleť pohladí luxusní závoj z perleti. Po takovéto lázni z vás spadne veškeré napětí, získáte pocit klidu, uvolnění a mladistvý elán i vzhled.

Více o produktech najdete na www.radox.cz

Reklama