boss

bossJiž podruhé v tomto roce nabídne outletové centrum Fashion Arena luxusní módu značky Hugo Boss v obchodě mimořádných nabídek Fashion Street 33. Značku netřeba představovat. Dokonale padnoucí střihy se snoubí s výběrem těch nejkvalitnějších materiálů zaručujících pohodlí a komfort. Ať už ležérnější, volnočasovou módu či naopak formální oděvy můžeme od 28. 10.–19. 12. 2010 pořídit ve Fashion Arena Outlet Center v Praze – Štěrboholích mimořádně výhodně – slevy se budou pohybovat v rozmezí 40–70 %. Kromě výhodných cen se můžeme těšit také na speciální týdenní akce, a v sortimentu bude i další světoznámá značka dámské módy Strenesse.

Přestože je nabídka outletového centra sama o sobě atraktivní – veškeré zboží lze nakoupit vždy minimálně o 30 % výhodněji oproti běžným obchodům – speciální obchod mimořádných nabídek Fashion Street 33 přináší vždy ještě něco navíc - další zajímavé a do jisté míry exkluzivní možnosti. Buď se jedná o další slevy navíc (např. výprodej), nebo je nabídka zajímavá z pohledu sortimentu (např. prodej vzorkových kolekcí) nebo se může jednat o dočasné představení značek, které v outletovém centru jinak nemají svůj stálý obchod. Tak je tomu právě v případě značek Hugo Boss a Strenesse, které v obchodě Fashion Street 33 nabídnou svůj sortiment od 28. 10. do 19. 12. 2010. Po velkém úspěchu na jaře letošního roku jsou obě značky v tomto obchodě již podruhé.

Jsme velmi rádi, že máme již podruhé možnost nabídnout náš sortiment zákazníkům outletového centra Fashion Arena,“ hodnotí spolupráci Miroslav Tomka, Managing Director společnosti My Fashion provozující obchody Hugo Boss a Strenesse, a dodává: „Na jaře letošního roku jsme zaznamenali velký zájem o náš obchod a naši nabídku, a proto jsme se rozhodli se do Fashion Arena Outlet Center vrátit. V obchodě Fashion Street 33 jsme pro předvánoční nákupy připravili velmi zajímavé ceny, až 70% slevy ze standardních cen na nabídku celoročních kolekcí obou značek. Na své si zde přijdou milovníci formální
i neformální pánské i dámské módy. Navíc budeme pořádat speciální týdenní akce, které se budou vždy po týdnu měnit – například sekce, kde bude zboží označeno „VŠE ZA“ s jednotnou cenou za kus. Věříme, že naše nabídka zákazníky největšího outletového centra Fashion Arena zaujme.“

 

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena  15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos v září pak návštěvnost překonala hranici čtyř a půl milionu návštěvníků.

 

bossPo dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

 

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

 

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje – zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

 

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2,. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

 

 

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Mapa FAOCKudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:

Fashion Arena Outlet Center

Průmyslová 440

108 00 Praze 10 – Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A – Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut. Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Reklama