Je vaše pleť po létě vyprahlá a potřebuje pořádnou dávku vzpruhy, hydratace a výživných látek? Svěřte se do péče kosmetického salonu La Prairie v Sokolovně Průhonice a sledujte, jak je vaše pokožka mladší, pružnější a zářivější.

m

Na legendární kosmetické přípravky La Prairie nedají dopustit takové hvězdy, jako je Angelina Jolie či Madonna, rozšiřte i vy jejich řady. Vyzkoušejte jedinečné ošetření SWISS CELLULAR ANTI-AGING FACIAL (90 minut, 2790 Kč), které aktivně oddaluje důsledky předčasného stárnutí, zlepšuje strukturu pokožky a napomáhá obnovovat její povrch.

m

Vyhlazuje drobné linky a vrásky pomocí patentované Intervenční technologie, která vyhledává ložiska chronického zanícení pleti. Zanechává pokožku rozjasněnou, mladistvou a zářící zdravím. Okouzlí vás i masáž očního okolí a okolí rtů specialní chladivou tyčinkou.

n

V Sokolovně Průhonice máte stoprocentní jistotu, že budete v těch nejlepších rukou. Zdejší kosmetička Petra Hrdličková se díky svým bohatým zkušenostem stala výhradní školitelkou salónního ošetření La Prairie v České republice!

Reklama