Svatební hostinu a večírek jsme měli v jednom poměrně luxusním pražském hotelu. Ne že bychom my či naši rodiče byli tak zazobaní, ale asi tři měsíce před svatbou jsme se v tomto hotelu zúčastnili svatebního veletrhu a dostali od nich velmi výhodnou nabídku. Součástí balíčku svatebních služeb byla také noc v hotelovém apartmá a ranní snídaně v salonku.

Hostina i večírek byly náročné, já i manžel jsme se snažili věnovat všem hostům, takže jsme ani jeden neochutnali skoro nic z báječných lahůdek, které připravil na bufetový stůl hotelový kuchař, bolely nás nohy a byli jsme unavení k smrti.

Konečně jsme se začali loučit s hosty a chystali se vyrazit nahoru do luxusního hnízdečka lásky. Hospodařivé maminky si nesly plné náruče balíčků a krabiček - hodně jídla se nedojedlo a byla by škoda nechat tu takové dobroty! Náhle se tchýně začala něčemu smát a jak se tak smála, upustila na zem misku s rybím salátem. Ten se rozprskl všude, nejvíc však ulpělo na manželovi a jeho vypůjčeném svatebním obleku.

Odebrali jsme se tedy na pokoj, uchýlili se do nádherné mramorové koupelny s obrovskou vanou a já se jala vybírat manželovi z vlasů rybí pomazánku a čistit oblek z nejhoršího. Poté na mě padla strašlivá únava a od té chvíle si nic nepamatuji, jen jak mi manžel sundává boty... z komatozního stavu jsem se probrala až ráno. Manžel byl pro změnu tak přetažený, že nemohl vůbec spát, a tak si v hotelové televizi pustil jakýsi céčkový horor, za nějž jsme ráno na recepci zaplatili třista korun.

Ráno jsme zaspali, z pokoje se vymotali na poslední chvíli a tím skončila naše romantická svatební noc v pětihvězdičkovém luxusu.
*Kotě* 


Tak tomu říkám romantika promyšlená do nejjemnějších fines. Horor místo sexu. Ano, to zní moc povedeně. Navíc ten salát... A pět hvězdiček. Kdyby se aspoň daly pít jako ty na koňaku... Snad máte následný život naopak – více romantiky, míň hvezdiček.

Napište mi i vy! Redakce@zena-in.cz!

Reklama