Kromě oblíbené čočky s volským okem se v našich jídelníčcích objevují luštěniny zřídkakdy, což je velká škoda, protože se jedná o suroviny s velkým množstvím kvalitních živin, jako jsou bílkoviny nebo vláknina. Právě díky ní se luštěniny pyšní nízkým glykemickým indexem, což v praxi znamená, že vás malé množství zasytí na dlouhou dobu. Zařaďte luštěniny Lagris do svého jídelníčku a připravte své tělo na přicházející zimu.

C098CZ_Cocka_500g_CMYKStará dobrá čočka, kterou se krmili již strávnici před 9 tis. lety, je skvělým zdrojem zinku, železa, vlákniny a vitaminu B. U nás je nejrozšířenější velkozrnná čočka, která se hojně využívá k přípravě pokrmů ve studené i teplé kuchyni. Pokud nechcete při vaření marnit čas přebíráním jednotlivých zrnek, vyzkoušejte čočku Lagris, která je díky unikátní technologii zpracování bez nečistot.

Kvalitní čočku na náš trh přináší společnost Podravka – Lagris, a.s.: Lagris čočka v balení 500 g za 29,90,- Kč.

C200CZ_Cervena_cocka_500g_RGB

 Červená čočka Lagris se díky své jemné chuti dá kombinovat s celou řadou nejrůznějších surovin a skvěle se hodí třeba i k zahuštění polévek, gulášů či různých zeleninových jídel. Oblíbíte si ji i jako přílohu k masu, součást pomazánek, salátu nebo v netradiční kombinaci s rýží, pohankou nebo bílým zelím. Navíc její příprava zabere pár minut.

Doporučená maloobchodní cena červené čočky Lagris  34,90 Kč / 500 g.

Fazole jsou dobré na srdce i do salátu

luš

Chcete-li si opravdu pochutnat, vyzkoušejte bílé fazole Lagris, ty jsou po uvaření měkké a mají příjemnou jemnou chuť. Skvěle se hodí třeba do nejrůznějších míchaných salátů či jako zavářka do polévek. Navíc je vědecky prokázáno, že pravidelná konzumace fazolí snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Doporučená maloobchodní cena malých bílých fazolí Lagris je 29,90 Kč / 500g

C657CZ_Fazole_cervena_ledvina_480g_RGB

Mexická kuchyně se neobejde bez slavných červených fazolí. Vyzkoušejte například kombinaci červených fazolí Lagris a ostrého koření, která se skvěle hodí například k Tacos či Chilli con carne.

 Doporučená maloobchodní cena červených fazolí Lagris je 29,90 Kč / 450 g.

Reklama