Diskuze

Lupy

Myslím, že se jedná o dost častý problém a někdy dost urputný. Existuje sice velká škála přípravků v různých cenových relacích, ovšem ne každý pomůže tak, jak by si člověk přál. Osobně jsem vyzkoušel několik přípravků a i když jsem si zkrátil vlasy na minimum, úspěšnost byla minimální nebo krátkodobá. Odborníci doporučují i změnu životního stylu, hlavně co se týká zdravého stravování. Pochopitelně jako dost pracovně vytížený člověk jsem změnu životního stylu neakceptoval a bojoval s lupy dále. Ani kouření není optimální pro zdravou pokožku. Přesto se mi po delším boji a zkoušení dalších stoprocentních výrobků, podařilo objevit šampón proti lupům, který používám již delší dobu a který pomáhá tak, jak jsem si představoval. Jedná se o výrobek švédské firmy Oriflame.

Tato firma se prezentuje přírodními produkty, což je položka, na kterou slyším, neboť syntetické materiály nemám v oblibě. Naše babičky používaly jedině bylinky a extrakty přírodní k léčbě různých neduhů. Modernizace tyto přípravky na delší dobu odložila do zapomění. Dnes se tyto návody našich babiček opět vrací na výsluní. Dokonce se jich chytají i největší výrobci kosmetiky. Určitě je to cesta správným směrem. Dokladem budiž i můj úspěšný boj s lupy. Pro lidi, jenž mají stejný problém jako jsem měl já doporučuji North For Men Anti-dandruff Shampoo   pro muže a  HairX Anti-Dandruff Shampoo pro ženy.

Doufám, že pomůže a že budete spokojeni.

16.04.2010 - Poradny - autor: vonavysvet

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. avatar
  [3] Makynka [*]

  Mě pomáhá Head and Shoulders, byť v nějakých testech moc dobře neuspěl, ale ten mi zabere vždycky.

  superkarma: 0 01.07.2013, 12:45:32
 2. avatar
  [2] terezalah [*]

  odvar z kopřivy ... babská rada :)

  superkarma: 0 30.05.2013, 21:58:37
 3. [1] Kvetuse [*]

  Já též řadu let bojuji s lupy a už jsem byla z toho zoufalá, až mi známý doporučil přípravek Mediket Plus. Používám ho již rok a jsem maximálně spokojená.

  http://www.mediket.cz/mediket-plus.html

  superkarma: 0 09.05.2013, 15:04:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: ŽENA-IN

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Speciál inkontinence
Očkování proti klíšťové encefalitidě? Odpovězte a vyhrajte balíček RADOX!

Náš tip

Doporučujeme