Proč herec a vystudovaný ekonom nezvládá domácí účetnictví, to se dozvíte v této novince. Naštěstí si ale neušil z ostudy kabát, důvod je zcela prozaický...

LukášTakto jsem zúčtoval s populárním hercem Lukášem Hejlíkem...

Jak jste na tom s hospodařením - vedete si domácí účetnictví?
Haha! No, mám maminku, která mi vede nejen účetnictví, ale i celé mé administrativní ego - bez ní bych nezvládal skoro nic, mám to docela komplikované.

Měl jsem pocit, že máte kromě herectví vystudovanou i ekonomii...
Jo, jo, to mám, ale už toho mám fakt hodně, nejen s LiStOVáNím. Tak mi maminka pomáhá.

A kontrolujete ji?
Vůbec to nestíhám, jsem plně odevzdán do jejích rukou. Spíš kontroluje ona mě.

Téma dne 2. listopadu 2011: Vedete si účetnictví?

  • Jak funguje vaše domácí účetnictví?

svickaOtázka k dnešnímu tématu zdá se jednoduchá, ale myslím, že odpovědí existuje spousta. Každý člověk má k financím jiný vztah a jinak je řeší. Někdo je dokonce vlastně ani moc řešit neumí a bude za jakoukoli radu vděčný. Zajímá mě tedy, jestli a jakým způsobem je řešíte vy, milé čtenářky? Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte do 2. 11. 2011 a 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a nezapomeňte, že chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a na získání dárku, je potřeba, aby váš příspěvek byl dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Dárkem si tentokrát projasníte a provoníte bydlení, mám tu pro vás voňavou svíčku AIRWICK s podmanivými barevnými efekty v krásném balení se zápalkami.

Reklama