Aby mým rodičům nebylo líto, podědila jsem od každého něco. Jenže jak na potvoru, vždy to horší.

Maminka má krásné,husté,vlnité vlasy.Otec měl pár rovných chlupů barvy(jak se v rodině říká) pochcané slámy.Já mám pochopitelně tu slámu.

Otec křečové žíly nikdy neměl, maminka od nepaměti.Já donedávna nožky bez hnusných modrofialových pruhů měla taky. Donedávna.Co z toho, že každý říkal, že mám ukázkový tvar nohou,teď už v mých letech na ně nikdo nekouká.

A to ještě musím zmínit zuby.Otec krásné,rovné,ale děravé.Mamka do svých považte-40 let bez plomby,ale každý spodní zub se koukal na jinou světovou stranu.

Já samozřejmě po mamince, ale s tím rozdílem, že nějaká ta plomba byla mnohem,mnohem dříve.Mamka vysoký tlak, já se pomamila,taťka cukrovku, nezůstala jsem pozadu,oba vysoký cholesterol,nemohla jsem je zklamat, lapla jsem ho taky.

Ale jedno pozitivum by tady bylo.

Moje babička s dědou vždycky říkali, ještě, že dcera nemá malé očička po nás, protože to by ty vnučky byly asi slepé.

A ještě něco se vlastně v naší rodince dědí a s tím se pochlubím velice ráda.

Je to smysl pro humor,ochota,laskavost a rození dvojčátek.

Neteř má za 14 dní termín porodu.Budou to v naší rodině asi čtvrtá dvojčata.Takže si vlastně nestěžuju a neměnila bych vůbec nic!
Hezký den přeje
LudPa

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Tak smysl pro humor u Tvého příspěvku kouká z každé věty. Mám takové moc ráda. Děkuji Ti za úsměv a dávku optimismu. Přeji Ti krásný den a hodně štěstí. Piš dál, je to radost číst. Míša.

Téma pro vaše dnešní příspěvky, které mi posílejte na redakce@zena-in.cz je jasné: Co jsme po kom podědili a co bychom vyměnili?

Také bude nová rychlosoutěž a vyhlásíme borce a chcípáka pro dnešní den.

Reklama