Bulvár

Lucie Váchová se zanedbává


Kdo jiný by se měl starat o svůj zevnějšek víc než modelky. Přesto některé dávají přednost přirozenému vzhledu, anebo se jim prostě nechce mazat se každý den krémy. Mezi ně patří i modelka a Miss ČR roku 2003 Lucie Váchová (23).

 

„Musím se přiznat, že péči o sebe dost zanedbávám. Mám sice od kamarádky dovezené ty nejlepší tělové i různé jiné krémy, ale jsem většinou líná. A zvlášť, když se vysprchuji, se mi nechce něco na sebe patlat," přiznává Lucie Korzu. Lucie Váchová

„Dělám to vždycky jen tehdy, když mě přemůže taková ta přehnaná péče. To se pak starám o celé tělo. Podle mě to začnu pořádně řešit až s přibývajícím věkem," tvrdí modelka, která je zároveň i rosničkou na televizi Prima.

I přesto, že kosmetice nevěnuje tolik, kolik by měla, vybrala ji porota do semifinále soutěže o nejkrásnější nohy, kterou pořádá firma vyrábějící žiletky. Jejími konkurentkami jsou moderátorka Kateřina Kristelová a modelka Petra Faltýnová. O tom, kdo titul získá, rozhodne široká veřejnost, která může finalistkám prostřednictvím SMS posílat hlasy. Vítězka soutěže bude slavnostně vyhlášena 5. června.
Už jako finalistka Miss ČR dávala Lucie na obdiv svou atletickou postavu. Bez nesnází udělala na pódiu přemet nebo provaz. I dnes, kdy už ji na sport nezbývá tolik času, si chodí raději zacvičit, než aby držela dietu.

„Dělala jsem dvanáct let sportovní gymnastiku, a ten základ naštěstí pořád mám. Už se tomu sportu nevěnuji tolik jako dříve, takže když si teď jdu zacvičit, je to na těle hodně znát. Váhu zatím pomocí diet neudržuji. Samozřejmě se bojím, že to bude časem horší, ale zatím je to v pohodě," říká kráska, která se příští rok v létě provdá za jachtaře Davida Křížka (34).
 
Za svědka si vybrala svou nejlepší kamarádku, modelku a také rosničku Radku Kocurovou (26).

   
07.05.2008 - Společnost - autor: Michal Chalupa

Komentáře:

 1. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Ve třiadvaceti by bylo možná víc na podiv, kdyby se musela přehnaně udržovat. Když já byla v jejím věku, tak jsem se reklamám na antiageing krémy smála

  superkarma: 0 07.05.2008, 14:51:51
 2. avatar
  [3] RenataP [*]

  Jo, v důchoďáku bude mít arzenál Q10 krémů a tělových mlék...s přibývajícím věkem je třeba o sebe dbát...

  superkarma: 0 07.05.2008, 13:30:37
 3. avatar
  [2] Solei [*]

  to její "zanedbávání" bych chtěla vidět

  A když, tak co, je to její problém. Bez ní můžu žít.

  superkarma: 0 07.05.2008, 13:27:11
 4. avatar
  [1] Landriel [*]

  ...dávala na obdiv svou atletickou postavu? Fakt? A já myslela, že se dává jenom na odiv...

  superkarma: 0 07.05.2008, 12:27:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme