Další dojemný dopis Ježíškovi je od čtenářky Lucie. Jednou ji bohužel Ježíšek nevyslyšel, ale podruhé už ano. :)

Dobrý den.
Posílám Vám můj dopis pro ježíška.
Začnu trochu z jiné strany. Když mi bylo 11 umřela mi mamka. Bylo to před Vánocemi,byla jsme ještě celkem malá,takže jsme si to asi až tak neuvědomovala jaké ty vánoce budou.Po 7 letech jsem dospěla a vánoce přestala slavit,protože jsme si říkala,že jediné co bych od ježíška chtěla je aby mi vrátil mamku,ale to se nemůže stát.neměla jsem stromeček,žádnou vánoční výzdobu,žádné dárky,prostě pro mě vánoce nic neznamenali. Ale po 6 letech se to změnilo.Moji sousedé mají holčičky,s nimi jsem psala dopis Ježiškovi,jaké dárky by chtěly dostat,a tu atmosféru jsme od nich odkoukala,tak sem si doma napsala taky.

Jen jedno přání,abych měla taky svoje mimimko,abych byla mámou,tak dobrou mámou jako ta moje,aby na mě byla pyšná jak jsme to všechno zvládla a že zvládnu vychovat dítě. Asi dopis zabral a já jsem opravdu těhotná.Asi mě ježíšek vyslyšel a splnil mi moje přání. Teď pro mě zase začnou vánoce,budu je slavit  a připravovat se na ně jako to dělala moje mamka.

Všem bych chtěla vzkázat ať si napíší dopis s přáním,a zaručeně to vyjde :)
Lucie Š.

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

_____________

Moc Vám gratuluji... a přeji, aby se vám narodila holčička. Ale i kdyby to byl chlapeček, hlavně ať je miminko zdravé. Bude to gen vaší maminky, která tak vlastně nikdy nezemřela...
Krásné Vánoce
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

 

 

Reklama