Bulvár

Lucie Hadašová: Na modeling už jsem stará!


„Už je mi hodně na to začínat v zahraničí mezi čtrnáctiletými holčičkami, těžko bych tam teď už uspěla. Jediná šance by pro mě byla, kdyby přišla nějaká nabídka, ale já bych stejně nechtěla někam odjet nadlouho. Mám tu přítele a různé povinnosti,“ svěřila se Hadašová, která v současné době randí s bývalým přítelem Dary Rollins a Heleny Zeťové, hokejistou Jaroslavem Bednářem.Stejně jako spoustě jiných modelek, i Lucii změnila život až výhra v České Miss. Najednou se jí otevřely dveře, které by jinak ani neměla šanci otevřít. Přesto má ještě sny, které jsou nesplněné.


Ráda bych jednou předváděla pro společnost Victoria´s Secret. Když byl casting, byla jsem zrovna v Mexiku, ale jednou bych to ráda zkusila. Předtím moje proporce nebyly zrovna ideální, ale teď už by to neměl být problém,“ tvrdí se smíchem rodačka ze Strážnice na Moravě, která jinou metu, co se týče zahraničních časopisů a společností, nemá.
Na focení třeba pro časopis Vogue to nevypadá. Musela bych do zahraničí, abych měla tu možnost, a to se mi nechce. Každopádně focení by mě určitě bavilo. Pro mě byla metou Česká Miss. Tu jsem vyhrála a s tím jsem spokojená. Na víc se necítím,“ říká Hadašová, která se teď hlavně věnuje studiu na Vysoké škole aplikovaného práva. Když vše dobře půjde, za půl roku z ní bude bakalářka.

   
16.03.2009 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Dudlajlama [*]

  Radka27: mas zasadni nedostatky v ceskych celebritach . Byvala miss CR.

  superkarma: 0 16.03.2009, 23:03:54
 2. avatar
  [3] Radka27 [*]

  Kdo je Lucie Hadašová?

  superkarma: 0 16.03.2009, 21:53:47
 3. avatar
  [2] Dudlajlama [*]

  kareta: bodejt by se neklenula, kdyz do ni narvali slusne pytliky, nyni uz dokonce ne kapkoviteho tvaru, ale poradne kulatiny
  Taky koukam, co se v CR otevrelo novych soukromych VS, zdali pak jsou na urovni statnich?

  superkarma: 0 16.03.2009, 21:48:56
 4. avatar
  [1] kareta [*]

  jak je krááásnááá, jak je klenutáá hahá

  superkarma: 0 16.03.2009, 15:12:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme