Vánoce pro každého znamenají něco jiného a každý má na ně jiné vzpomínky. Co mají však všichni společné, je každoroční vymýšlení a následné nakupování dárků. Někdy to není jednoduché, ale jsou zaručené tipy, které vždy potěší.

Tak například kosmetika – je dostupná, voní, je praktická a oblíbily si ji jako dárek například i Taťána Kuchařová a Lucie Borhyová. Naše jediná MISS World Taťána Kuchařová přišla nakoupit dárky do nové prodejny Dermacol do nákupního centra PALLADIUM nejen pro sebe, ale během nabitého předvánočního času nezapomněla ani na své seniory z nadace Krása pomoci. Jelikož je dlouhodobě tváří značky Dermacol, dohodla se, že k Vánocům věnují její nadaci kosmetiku, kterou Taťána sama vybere: „Vybrala jsem z mnoha produktů, které Dermacol nabízí, a to jako pro nadaci, tak pro svoje babičky a dědu. Občas nakupuji dárky během roku, některé až těsně před Vánoci. Na co ale u svých dárků dbám, je, aby byly originální a praktické,“ což kosmetika rozhodně je.

sda

Mít vymyšlené dárky, to je jedna věc, ale pak následuje doslova honba za pokladem, kterou znepříjemňují přeplněná nákupní centra nepříjemnými a vystresovanými lidmi. „Mám ráda, když mohu nakoupit vánoční dárky na jednom místě pro všechny. Co mě překvapilo, že Dermacol výrobky jsou vhodné i pro muže. Tím se to dost ulehčuje,“ smála se svým širokým úsměvem plným perel oblíbená moderátorka zpravodajství Lucie Borhyová, která přišla na nákup se svou maminkou Alenou a pokračovala ve výčtu dárků, které se u Dermacolu chystala pořídit: „Babičce chci dát rtěnku výrazné barvy, která dlouho vydrží, to vím, že má ráda. Mamince koupím řasenku, největší objem dělá asi tahle zlatá,“ a ukazovala ozkoušenou řasenku. Kdo kdy viděl Lucčiny oči zblízka, musí uznat, že tahle krásná žena ví, jak své oči zvýraznit. „Pro přítele chci koupit sadu voňavých sprchových gelů, ale nedokážu vybrat jen jeden. Všechny voní nádherně,“ a pořád dokola očichávala jednotlivé vůně. Nakonec si jich vybrala pět. Objevila taky velmi netradiční adventní kalendář, na který je sice už trochu pozdě, ale koho to trápí? Okýnka se přece vždycky dají otevřít zpětně. A co teprve, když v nich není čokoláda, ale v každém z nich úplně jiný lak! „Pár těch kalendářů jsem vzala, ale pro koho, to už nemůžu prozrazovat,“ smála se ze široka Lucie.

as

dsf

I přes velké pracovní i osobní úspěchy ovšem zůstávají tyto dvě krásné ženy ve vánočních přáních velmi skromné. Obě se shodly na tom, že není nic důležitějšího, než aby se měli v rodině všichni rádi, užívali si každý společný den, vánoční svátky trávili jako rodina společně a alespoň v tomto období si ony samy odpočinuly od pracovních povinností.

Zdroj foto: Dermacol

Reklama