Bulvár

Lucie Bílá využívá Noida

Lucie Bílá (42) je opět na vrcholu kariéry. Vyprodala všechny koncerty, získala opět Českého slavíka, i diváckou cenu TýTý. Teď ji čekají dvě nové velké muzikálové role. Na podzim Carmen v Hudebním divadle Karlín a na jaře v květnu Božena Němcová v divadle Ta Fantastika. K druhému jmenovanému muzikálu jí napsal hudbu její manžel Václav Noid Bárta.

„Takové Johanky z Arku stejně jako Boženy Němcové běhají po světě i teď. Ženy, které jsou něčím výjimečné, bývají pranýřovány, rádo se do nich kope. Já Němcovou nehraji jen jako spisovatelku, ale jako ženu, která chce žít jinak, pořád se o něco pokouší. A taková jsem vlastně i já. Vím, že Vaška, který k muzikálu o Němcové napsal hudbu, budou měřit jiným metrem, než kdybychom spolu nežili. Lidé o něm rádi říkají, že on využívá mne. Ale já využívám talentovaného člověka, a ne že by on využíval mne," přiznala se Bílá.Navíc napsat k Němcové hudbu nebyl nápad její, ale režiséra Jiřího Pokorného. Lucie Bílá by podle vlastních slov nikdy neprosazovala někoho, v němž by se neskrýval kus talentu.
Nikdy jsem nepracovala se špatnými lidmi, to bych si sama pod sebou podřezávala větev. Vašek je autor, na kterého jsem čekala. Jeho muzikálem jsem nadšena. My komedianti jsme strašně rozjitření emocemi. Vždyť se jimi i živíme. Proto, když o tom teď mluvím, tak vypadám hystericky, říkám nádhera, krása a tak," dodává Lucie.

   
06.05.2008 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] gerda [*]

  Nyotaimori: jo, ten jsem myslila, díky. Je mi ale divné, jak rychle se na něj zapomnělo.

  superkarma: 0 06.05.2008, 13:41:16
 2. avatar
  [3] gerda [*]

  alko: nechci být špatným prorokem, ale tohle taky špatně dopadne. Spíš by mě zajímal ten německý film o Boženě Němcové, chvilku se o něm mluvilo a pak to zapadlo.

  superkarma: 0 06.05.2008, 13:03:49
 3. avatar
  [2] alko [*]

  gerda: Byla a nijak nezazářila.

  superkarma: 0 06.05.2008, 12:44:26
 4. avatar
  [1] gerda [*]

  Popravdě řečeno, nevím, jestli je B.N. vhodným typem do muzikálu . Nebyl už náhodou na světě muzikál Babička? Nebo se mýlím? Pokud byl, tak jen prchavý okamžik a moc nezabral....

  superkarma: 0 06.05.2008, 12:10:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme