Přesně takovou asociaci ve mně vyvolaly fotky luxusních ložních souprav. Proč si při pátku trochu nezaprorokovat? Intimní osvětlení, dráždivé barvy, exkluzivní materiály a erotické pózy modelek na postelích.

Napřed jsem si myslela, že jde o nějaký omyl a fotky patří spíš do pánského časopisu než na decentní ženský portál. Ale když jsem si přečetla doprovodný text, zjistila jsem, že jsou tady správně.

Vždyť jde o „neškodnou“ kolekci ložního povlečení. Že je nafocena trochu lechtivě a provokativně?  To je přece účel. Celá kolekce je totiž pro náročnou klientelu a nás obyčejné smrtelníky může buď inspirovat, nebo provokovat. A to nejen svou prezentací.

ložniceložnice

ložnice

ložnice

Doufám, že sedíte. Až vám prozradím, v jakých cenových hladinách se tahle ložní paráda pohybuje, sednete si určitě. Nejlevnější potah na polštář stojí od sto padesáti Euro a přehoz začíná na třech tisících. Euro samozřejmě.

Ale to neznamená, že bychom se nemohly pokochat pohledem, nebo si třeba představovat, jaké by to bylo povalování v luxusních poduškách z kašmíru a hedvábí.

Ale teď upřímně. Koupila byste si takové ložní prádlo, kdybyste na něj měla? Já ne.

Foto:Agent Provacateur

Reklama