Milé ženy-in, dnešní téma asi pro mnohé z vás nebylo jednoduché. Psát otevřeně o smrti chce přece jenom kus odvahy, nebo alespoň nadhled. O to víc si vážím všech příspěvků, které jste nám, milé čtenářky, poslaly a moc za ně děkuji.

Některá z vás se na dnešní téma podívala s humornou nadsázkou, jiná se vší vážností, další se zkušeností, kterou přinesl život.

Dnes bych ráda ocenila příspěvek od čtenářky s nickem Rusalka2008 a posílám jí kosmetický balíček od Avon.

Pokud jste její příběh nečetly, určitě to udělejte a budete se mnou jistě souhlasit. Tato žena stála tváří v tvář smrti, přesto se nevzdala a našla v sobě sílu a odvahu se jí postavit.

Všem čtenářkám, autorkám příspěvků, ale i těm, které přišly na naše stránky, moc děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne.


Zítra se můžete těšit na optimističtější téma - PREMENSTRUAČNÍ SNYDROM, kterým vás bude provázet Míša Kudláčková. To, že bude zábavné, už slibuje nejen Míšin smysl pro humor, ale snad i ten váš.

Dovolím si ocitovat její slova, neboť lépe bych to určitě nenapsala:

„Od zítřejšího tématu dne si slibuji, že se nám společnými silami podaří z jeho přítomnosti udělat něco, co nás napříště spíše donutí k úsměvu těsně před tím, než donutíme samy sebe k výbuchu srovnatelnému s vodíkovou náloží...“

PMS, to je nejen téma pro vaše, namnoze spíše veselé příběhy a postřehy, které už od této chvíle posílejte na redakce@zena-in.cz, ale rozhodně očekáváme i zaručené recepty, jak se těchto „společníků“, tedy průvodních znaků PMS, zbavit či je zmírnit.

Reklama