děkuji vám, milé ženy-in, že jste si na mne v tom uspěchaném předvánočním čase našly chvilku a napsaly. A nejen to, většina z vás správně pochopila, že stylové téma je nejlepší doplnit fotkou, takže jste mě i naše čtenářky nechaly nahlédnout do svých šatníků.

A toho si obzvlášť považuji. Jsem ráda, že většina z vás nebere společenské události na lehkou váhu a přemýšlí o tom, co si obléknout.

Štědrý den patří ke společenským událostem, které prožívámě v soukromí svého bytu, ale i tak si zaslouží, abychom ho uctily a přizpůsobily mu své oblečení. Nemusí jít o luxusní róbu, stačí malé společenské, abychom daly najevo, že si vážíme nejen tohoto krásného svátku, ale i všech, kteří ho s námi sdílí.

Zůstaňme nadále u této hezké tradice a učme ji i své děti.

Milé ženy-in, dnešní editace byla mou poslední před Vánocemi, tak mi dovolte, abych vám všem popřála opravdu krásné a pohodové svátky a budu se těšit, že se s vámi ve zdraví opět setkám (alespoň virtuálně) na Silvestra.

A ted už budu jen nadělovat:

1000bodů pro pět nejrychlejších

Kytinkak, V19, Ula, vmarta, Datura

Další dárky jsme vylosovali pro tyto čtenářky:

Hrníček posíláme čtenářce Věrulince, Hru s písmenky čtenářce s nickem Krupová

Doufám, že jsem vám udělala radost

A ty, které jsou zklamané, že dnes nic nezískaly, bych chtěla potěšit zprávou, že zítra mají opět možnost. Edituje Radek, takže to bude zábavné, i když tématem je Konec světa

Krásný zbytek dne a hezký večer přeje vaše Dana

 

Reklama