Děkuji všem čtenářkám za pochopení, že jsem do dnešního ryze optimistického tématu o vánočním těšení vložila ještě téma druh - smutné, věnované zesnulému prezidentovi Václavu Havlovi. Děkuji všem čtenářkám, které tomuto vzácnému člověku věnovaly svou vzpomínku.

Předvánoční čas je emotivní sám o sobě. Víc než kdy jindy se lidé pozastavují a vzpomínají na své blízké, kterým nebylo dopřáno usednout k vánočnímu stolu a prožít Štědrý večer v kruhu svých blízkých. Nebude to bohužel dopřáno ani Václavu Havlovi, člověku, který pro náš národ tolik udělal. Věřme, že smrt pro něj byla vysvobozením od pozemských bolestí a teď už bude odpočívat jen v pokoji.

Zapalme za Václava Havla další svíčku a nedopusťme, aby jeho slova a krásná poselství upadla v zapomnění. I kdybychom měly naplnit jen to jedno, jemu nejbližší „Pravda a Láska zvítězí nad lží a nenávistí“, věřím, že uděláme pro jeho památku hodně.

Tímto bych chěla dnešní téma uzavřít, ale to neznamená, že nepřidělím jedné z vás dárek za příspěvek. Dnes jsem vybrala čtenářku s nickem Danulka K. a za její dojemný příspěvek jí posílám kosmetiku Alterra.

Snad jí udělá alespoň trochu radost.

Všem ostatním čtenářkám ještě jednou děkuji a přeji pokud možno příjemný zbytek dne.

Zítra si můžete popovídat se Sašou na téma „Dopisy Ježíškovi“a se mnou opět v pátek nad dárky pro naše zvířecí mazlíčky.

 

 

 

 

Reklama