Milé milovnice koček, trochu jsme o protáhly, tak své loučení trochu zkrátím. Věřím, že by se dalo pokračovat do večera, možná do zítřka a téma by nebylo vyčerpáno. Tolik lásky a krásných slov v jednom tématu, to se jen tak nevidí. Já vám za vše moc děkuji

Na závěr jako poděkování vám posílám fotku kocoura v botách. Jmenuje se Nikita, je to sibiřský tygřík, a pokud je vám povědomý, tak si zahrál v pohádce Mrazík.

kocour

Ne, trochu si vymýšlím, ale je mu hodně podobný, že? Nikita je už je patnáctiletý kočičák a stále se má k světu. Občas dokáže pěkně nahnat strach mému Alwinovi, když mu naruší jeho kruhy. Ale jinak už spolu vegetují docela přátelsky, a za to jsme jim oběma vděční.

Tak to jsem se zase zapovídala, ač jsem slibovala krátké rozloučení.

A teď k tomu nejdůležitějšímu bodu. Rozhodnout, ketrý příspěvek byl nejlepší, bylo nad moje síly, protože všechny byly krásné a já za ně moc děkuji. Proto jsem zvolila raději metodu hlasování a los padl na čtenářku, ketrá se pod svým příspvěkem podepsala jako Helena.

Posíláme jí balíček dobrot pro její kočky od Wiskas.

Všem ostatním čtenářkám ještě jednou moc děkuji za krásnou spolupráci při dnešní editaci a budu se těšit na další společné téma.

Reklama