Nalijte si sklenku šampaňského nebo si dejte dostaveníčko se zelenou vílou z absinthu – máte důvod! Francouzská dekorativní kosmetika Lollipops Paris totiž oslavuje svůj první rok ve FAnn parfumeriích!

Bubble Love Powder

Za necelých 12 měsíců na českém trhu stihla opravdu hodně – módní přehlídky, castingy, proměny vzhledu i nespočet dalších akcí ve FAnn parfumeriích. Nyní například probíhají napříč celou Českou republikou castingy prestižní modelingové soutěže LookBella, která dává mladým dívkám a mužům šanci stát se profesionálními modely. Lollipops Paris miluje krásu a odvahu nebát se prorazit, a proto se stala hlavním make-up partnerem celé soutěže. Do dalších let popřejme značce, aby neztratila svůj elán, francouzský esprit a spoustu spokojených zákaznic!

Bubble Love Powder

Bubble Love PowderNa oslavu svých prvních narozenin ve FAnn parfumeriích uvádí Lollipops Paris novinku – rozkošný Bubble Love Powder! Jde o „kouzelný“ pudr, který díky jemnému třpytu rozjasní vaši pokožku a dodá jí jemnou, vanilkovou vůni. Celé kouzlo je ukryto v samotné labutěnce -   jemný pudr je přímo v jejím srdci, a tak se nemusíte bát, že se vám bude všude sypat. Stačí otevřít krabičku, poprášit labutěnkou tvář, dekolt či ramena a vaše pleť se rozzáří, abyste byla  na vánočním večírku prostě nepřehlédnutelná.

L ollipops Paris, Bubble Love Powder, 399 Kč

Reklama