Lolita Lempicka - Midnight Fragrance - limitovaná edice

Nová tajemná vůně je živá a výjimečná...

lolThe Midnight Fragrance překypuje intimními a smyslnými nótami. Má znepokojující účinky na ty, kdo vdechnou její horkou a opojnou vůni. Velké srdce, symbol milenců, kombinovaný s lístky břečťanu a fialky, jemně naznačuje cestu, která vede k extázi smyslů. Je oslavou neodolatelnosti a úspěchu první vůně značky - The First Fragrance.

Pravidelná limitovaná edice se objevuje každý rok v novém hávu. The Midnight Fragrance 2010 je nepopsatelnou esencí s temnou stopou lékořicového květu. Lahvička ve tvaru zakázaného ovoce je jako opravdový objekt pokušení oděna do černé barvy. Třpytivé zlato a matné černé lístky břečťanu obkličují kontury lahvičky. Slibuje noci plné intenzivního pokušení.

Fatální zbraň svůdnosti pro odvážnou ženu. Letos ještě intenzivnější, více lékořicová a více extrémní než klasická First Fragrance.

Bohatá a smělá vůně se štědrými podtóny prostě nemůže neudělat dojem. Každá žena, která si ji vybere, oslavuje svoji jedinečnost.

Temná a tajuplná vůně nektaru byla stvořena pro ženy, které hoří vášní. Lékořicový květ vytváří rozkošnou, smyslnou a erotickou esenci, po níž zůstává na pleti tajemná stopa. Myrha dodává nektaru noblesu. Světlo irisu vůni zahřívá a ta je poté odlehčena jasmínem. Pryskyřice přidává kouzlo a hloubku, zatímco odvar z vanilky ji halí do nekonečné smyslnosti.

Složení vůně

Hlava: břečťan, anýz, myrha
Srdce: iris, fialka, jasmín
Základ: boby Tonka, pižmo, vanilka, pryskyřice Slzy Siamu

Více informací najdete na stránkách AproDelta ZDE

Reklama