Bulvár

Liz má nového chlapa?

Zamotanou hlavu teď má herečka, modelka a svobodná matka Liz Hurley. Zamilovala se totiž do pohledného dědice asijské textilní firmy Aruna Naira. Podle jejích přátel je teď půvabná brunetka poprvé od rozchodu s producentem Stevenem Bingem zase šťastná. Textilní magnát Arun se objevil v pravou chvíli a šlechetně nabídl dosud smutnící Liz rameno k vyplakání. Herečka se totiž ze svých předchozích milostných karambolů prý ještě nestačila vzpamatovat.
Dvojice se zná už nějaký čas, ale sblížila se teprve před nedávnem. Láskou prý vzplanuli během loňských vánočních svátků. Z kraje tohoto týdne byly hrdličky viděny v Paříži na módní přehlídce Christiana Diora, jak se přede všemi líbají. Před zástupci světového tisku dokonce Liz „demonstrativně" políbila svého nového milence na čelo. Začátkem ledna si spolu vyrazili do švýcarského St. Moritze na „lyžovačku", kam herečka kdysi jezdila s někdejším přítelem Hughem Grantem.
Ačkoliv spolu chodí teprve pár týdnů, Liz prý svou novou lásku stačila představit většině svých přátel. Ti si pochvalují, že Liz po několika měsících zase září jako sluníčko. Jeden z jejích blízkých přátel, který si však nepřál zveřejnit jméno, řekl reportérům listu The Sun: "Arun sice nevypadá jako typický americký chlápek, ale je to opravdu moc hodný člověk. Zdá se mi, že je to bezpečně ten nejlepší muž, s jakým kdy Liz chodila. Vypadají opravdu moc šťastně."
Liz prožívá nešťastné milostné období od doby, co se rozešla s Hughem Grantem. Její osmnáctiměsíční partnerství s producentem Stevenem Bingem sice skončilo tak, jak si vždycky přála, totiž těhotenstvím, milionář ji však vzápětí opustil. Osmiměsíčnímu Damiánovi Bing nedávno nabídl výživné sto tisíc dolarů ročně, Liz však jeho nabídku poslala ke dnu.
   
24.01.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Drahuška [*]

  A to ji máme litovat, nebo jí závidět...?

  superkarma: 0 27.01.2003, 17:33:36
 2. avatar
  [4] amidala [*]

  Holky,že ona ta krasavice inteligentní si nenajde někdy taky nějakého chudého co????

  superkarma: 0 24.01.2003, 20:30:14
 3. avatar
  [3] aninas [*]

  Liz neni oskliva zenska, ale mel by byt k dispozici i obrazek jejiho noveho pritele

  superkarma: 0 24.01.2003, 19:28:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme