Játra v našem těle zastávají dokonce 500 různých funkcí. Mimo jiné čistí krev od škodlivin a vytvářejí energii pro celý organizmus. Jejich fungování může být narušeno vnějšími vlivy, ať už jde o konzumaci alkoholu, nikotinu, léků, ale i obezitu, žloutenku či některá onemocnění látkové výměny. Proto bychom měli játrům věnovat péči a pozornost. Nejúčinnějším způsobem ochrany je vyvarovat se alkoholu, návykových látek a stresu, dopřát si dostatek spánku a dbát na zdravou stravu bez zbytečných tuků a cukrů. To je při dnešním hektickém životním tempu poměrně obtížné, a z tohoto důvodu přichází Walmark s novinkou Livinorm®. Tento doplněk stravy obsahuje komplex látek zajišťující regeneraci jaterních buněk a podporující přirozenou detoxikaci jater.

Livinorm

Livinorm® je určen nejenom pro pacienty trpící mírnou poruchou funkce jater, ale pro všechny, kteří žijí hektickým životním stylem, jsou vystaveni častému stresu, trpí často únavou nebo zažívacími obtížemi. Jeho užívání lze doporučit také lidem, kteří užívají pravidelně léky, opakovaně konzumují alkohol nebo tučné potraviny, pobývají ve znečištěném životním prostředí či přicházejí do styku s toxickými látkami. Livinorm® díky svému složení komplexně pečuje o játra, povzbuzuje produkci žluče, čímž napomáhá správnému trávení a celkově chrání játra před negativními vnějšími vlivy.

Livinorm® obsahuje jedinečný Hepa DTX Complex – kombinaci tří aktivních látek, které jsou prospěšné zdraví jater. Jde o silymarin, fosfatidylcholin a kyselinu alfa-lipoovou. Jedná se
o kombinaci biogenních a stimulačních látek podporujících přirozenou detoxikaci jater
a násobící jejich regenerační potenciál.

  • Příznivý vliv Ostropestřce mariánského (zdroj silymarinu) byl zaznamenán již ve středověku, kdy se tato bylina využívala do jaterních čajových směsí. Jeho užití při nemocích jater bylo poprvé zaznamenáno v roce 1755. Silymarin pomáhá normalizovat funkce jater, zlepšuje jejich detoxikační potenciál a podporuje regeneraci jaterních buněk. Navíc podporuje tvorbu žluči a příznivě působí na trávení.
  • Fosfatidylcholin je přirozeně vyskytující se látkou v lidském těle, která zajišťuje játrům výživu. Je nezbytným stavebním prvkem buněčných membrán.
  • Kyselina alfa-lipoová je mastná kyselina, která se přirozeně vyskytuje v každé buňce  lidského těla. Tělo tuto látku potřebuje na tvorbu energie pro normální fungování. Jedná se o silný antioxidant se silným hepatoprotektivním účinkem.

Livinorm je k dostání v lékárnách v balení 30 tobolek za 199 Kč a v 60 tobolek za doporučenou cenu 338 Kč. Doporučuje se užívat dlouhodobě, v pravidelně se opakujících kúrách.

 

Reklama