Bulvár

Liv Tylerová – rozvod!

 

Liv Tylerová se rozvádí.


Krásná Elfka z Pána Prstenů Liv Tylerová (30) se již brzy stane součástí smutných rozvodových statistik. Jak tisku prozradila tisková mluvčí herečky, její pětileté manželství s britským rockerem Roystonem Langdonem (36) je u konce.

Spekulace o krizi jejich vztahu, který se všeobecně považoval za harmonický, se vyrojily během několika posledních týdnů, když byla Liv na veřejnosti spatřena bez snubního prstenu, který běžně nikdy nesundávala. Ty se potvrdily, když tisková mluvčí herečky vydala koncem minulého týdne oficiální prohlášení o jejich rozchodu.

„Liv a Royston začali žít odděleně. Po vzájemné dohodě se shodli na rozvodu jako na jediném možném řešení jejich vztahu, který se ocitl ve slepé uličce. I přes vzájemné neshody však zůstávají přátelé,“ uvedla mluvčí s tím, že jejich společným cílem se stane výchova jejich čtyřletého syna Mila, tak aby rozvodem rodičů nijak netrpěl.

   
12.05.2008 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Dudlajlama [*]

  Nojo, ti rockeri....

  superkarma: 0 12.05.2008, 18:05:18
 2. avatar
  [1] átéčko [*]

  Jak byste dala partnerovi najevo, že se s ním chcete rozvést – přestala byste nosit snubní prstýnek? Zůstali byste po rozvodu přáteli?


  Skvělý dotaz!!!

  superkarma: 0 12.05.2008, 12:40:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme