Soutěžní erotická povídka

Jemně pršelo, ale bylo teplo.

Šla jsem z hospody… chtěla jsem vyzvednout opilého manžela, tátu od tří dětí. Utrhl se na mě se slovy, ať táhnu domů a dám mu pokoj.

Slzy se mi kutálely po tvářích a hlavou se honily staré myšlenky, a to rozvod!

Klopýtala jsem k baráku, nevnímala déšť a stále přemýšlela, co udělat. Najednou 150 metrů před mým domem se ze tmy vynořila postava. Vytuhla jsem, ale okamžitě se mi zase ulevilo, byl to soused.

Povídá mi: „Co, Jani, bulíš?“

Svěřila jsem se mu, jak to v našem manželství vypadá, a on mě začal utěšovat, objímat, hladit a šeptal mi, jak hrozně dlouho se mu líbím. Cítila jsem jeho vzrušení a začala se mu poddávat.
Stáli jsme u telefonní budky, na kterou nepadalo noční osvětlení. Pomalu mi vykasal sukni a ze stoje mi ho tam jemně vsunul. Bylo to nádherné, zapomněla jsem na své problémy a užívala si toho, co mi doma chybělo.

Na Karla jsem stále myslela, doma jsem si to dělala sama rukou a myslela na něj. U toho mě přistihl manžel Jiří a byl zcela udiven. Vzrušil se tak silně, že nevydržel a po roce se opětovně se mnou pomiloval. Oba jsme z toho byli unešení, a tak mi vlastně soused zachránil manželství.

Reklama