Domácnost

Listopadové akce v Beckilandu

 

Po krátkém babím létě je tu už zase krásně zabarvený, ale chladný podzim. Dětská hřiště se pomalu vyprazdňují. V Beckilandu je tomu naopak, začíná hlavní sezona. Je tam příjemně teploučko a vždy sucho.

 

Na listopad připravujeme několik velmi zajímavých akcí!!!

 

-  Velmi oblíbený, v řadě už čtvrtý Víkendový tábor s noclehem v Beckilandu (POZOR - nová cena !!!). Náplní tábora je velká spousta soutěží, večerní diskotéka a noční stezka odvahy. Pro děti je velké dobrodružství přespat se svými kamarády v tak zajímavém prostředí, jako je Beckiland.

 

- Star kids - školička pop-music. Děti budou mít možnost zazpívat si a  zasoutěžit jako opravdové hvězdy hudebního nebe. Každý soutěžící bude odměněn.

 

- Dětský den s Asterixem a Obelixem. Děti vyplní pohádkový kvíz a budou se těšit na plno zajímavých cen od těchto dvou kreslených postaviček. Každou hodinu proběhne losování ze správných odpovědí.

 

- RTC production - Prostory Beckilandu budou vždy vyzdobeny do tématiky dané akce, náplní všech akcí budou soutěže a hry všeho druhu, dětská diskotéka a samozřejmě rozdávání dárečků. 

Havaj v Beckilandu 10. 11.

Popletené pohádky 17. 11.

Pirátské dobrodružství 24. 11.

 

Děti Beckiland navštěvují nejen za účelem dovádění a řádění, ale moc rády u nás se svými rodiči a kamarády slaví své narozeniny. Pro děti jsou narozeniny oslavené v Beckilandu nezapomenutelné a rodičům odpadnou starosti s přípravou oslavy a likvidací následků. Můžete si vybrat ze tří druhů oslav: Tygr, Papoušek a Želva, které se liší obsahem a samozřejmě i cenou. Oblíbeným narozeninovým maskotem je klaun Mireček, který pogratuluje, pobaví oslavence a předá dort. Zkrátka zpestří průběh oslavy.

 

Více informací o Beckilandu - největším rodinném zábavním centru v ČR najdete na webových stránkách www.beckiland.cz.                                                                                                     

 

   
06.11.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] MEK [*]

  tak vám přeji příjemné víkendy

  superkarma: 0 06.11.2007, 16:28:18
 2. avatar
  [5] Šmudlík [*]

  Chci taky přispět k "návštěvě", mimo vysokého vstupného šíleně předraženo! Neochotná obsluha, chaos, zas takový trhák to fakt není, čekali jsme s dětma necelé 2 hodiny, než nám přinesli jídlo!!! A to jsme to tam chodili urgovat po půl hodinách! Strašný! Vezměte raději děti do Mořského světa (taky Praha), tohle je fakt děs!

  superkarma: 0 06.11.2007, 12:53:49
 3. [4] 7kraska [*]

  Mne taky prijde nesikovne (krom ceny), ze oteviraci doba je od 13 do 20 ve vsedni den. O vikendu, kdy maji od 10 do 20, tam asi bude plno.

  Zajima mne to a jsem zvedava, jake to tam je, jednou bych tam zkusila jit, i za ty penize. Ale fakt jen vyjimecne.

  superkarma: 0 06.11.2007, 11:11:48
 4. avatar
  [3] Z_U_Z_U [*]

  vstupné za mne a dítě 380kč, k tomu si tam dám kafe, prcek bude chtít taky pitíčko a sváču, takže jsem tam alespoň za 500korun, to mi za dětskou hernu, i když super vybavenou přijde dost peněz, za tuhle částku vymyslím minimálně dvě stejně zábavné akce.

  superkarma: 0 06.11.2007, 09:20:36
 5. [2] KADATO [*]

  Nejsem z Prahy, takže jsem tento areál neznala. Je ovšem škoda, že jsem se o něm nedozvěděla dřív, protože můj syn zbožňuje Asterixe a Obelixe a jejich den už byl 15.9. Kdybych o něm věděla dřív určitě bych si naplánovala výlet do Prahy. Takže informace v tomto článku nejsou úplně přesné protože propagují listopadové akce, které už byly.

  superkarma: 0 06.11.2007, 08:40:24
 6. avatar
  [1] Z_U_Z_U [*]

  Tak tenhle areál je zajímavý do té doby, než se člověk podívá na výši vstupného

  superkarma: 0 06.11.2007, 08:02:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme