listerinUž jste někdy zkoušeli používat ústní vodu, ale nelíbilo se Vám, jak pálí? Konečně je tu něco pro Vás. Účinný a zároveň šetrný LISTERINE® ZERO™. Tato novinka na trhu ústních vod ničí bakterie, pomáhá chránit před zubním kazem a udržuje pocit svěžího dechu.

Ústní vodu byste měli používat pravidelně. LISTERINE®ZERO™ díky přesné kombinci složek přírodních silic účinně ničí bakterie způsobující tvorbu zubního povlaku a zajistí pocit svěžího dechu, takže se nemusíte bát nepříjemného zápachu z úst. Díky obsahu fluoridu pomáhá chránit zubní sklovinu. To vše s jemnější příchutí a bez alkoholu.

Cestu ke krásnému a zdravému chrupu dláždí především pravidelná každodenní péče. Ústní vodu LISTERINE® ZERO™ byste měli používat dvakrát denně po dobu třiceti vteřin, a to nejlépe ráno a večer po vyčištění zubů. Co tím získáte? Zaslouženou odměnou za pravidelnou péči budou zdravé zuby a neodolatelně zářivý úsměv.

LISTERINE® ZERO™ je dostupný v široké distribuční síti hypermarketů, supermarketů i drogerií. Velké balení (500ml) koupíte za cenu 119,90 Kč, malé (250ml) za 79,90 Kč

CU_201208069

.

Reklama