Chcete získat plastickou operaci – liposukci vámi vybraných partií? Pak sledujte náš magazín! Jedině na Ženě-in můžete zhubnout tak snadno!

Blíží se jaro, začneme pomalu odkládat vrstvy oblečení a poodhalovat svá těla slunečním paprskům. Pro někoho o důvod víc, proč propadat chmurným stavům kvůli nevyhovujícím problémovým partiím. Přes všechnu snahu se zatím nedaří je zhubnout, a to nepříjemné pocity ještě prohlubuje.

Magazín Žena-in má pro Vás řešení!
Máte odvahu podstoupit chirurgický zákrok? Opravdu se chcete zbavit nadbytečného tuku? Pak pro Vás máme jedinečnou šanci.

Změňte svou postavu a udělejte si s přicházejícím jarem radost! Buďte krásná!

Pokud odpovíte na otázky v naší anketě, budete zařazena do výběru. Pozor, důležité jsou zejména poslední čtyři otázky! Odpovědi jsou závazné, vybraná čtenářka musí před zákrokem a po zákroku spolupracovat s redakcí. Budou s ní zrealizovány rozhovory a velmi decentní fotografování partií, které se díky liposukci změní. Pokud máte o operaci zájem, dlouho o ní sníte, odpovězte pravdivě na otázky v ANKETĚ.

Jedna vybraná čtenářka zdarma podstoupí chirurgický zákrok v hodnotě 30 000 Kč na prestižní pražské plastické chirurgii Medicom VIP. Vítězství v anketě jí zaručí úpravu partií tzv. tumescentní liposukcí.

 

VSTUPTE DO ANKETY

Reklama