Kdybych se vás zeptala, bez jakých líčidel se neobejdete, troufám si říct, že většina z vás by jmenovala řasenku. Přinejmenším by to byla tmavá tužka nebo štěteček na oční linky. Móda se mění, ale líčení očí zůstává. Pojďme o něm dát dnes řeč.

eyeV létě jsem málem podlehla svodům lepených brv, které slibovaly úžasný pohled bez použití řasenky. Vypadalo to jako skvělý tip na dovolenou, ale při představě ceny a dlouhého „ležení“ při aplikaci jsem si tuhle revoluční novinku nechala ujít a s vděčností se vrátila ke „staré“ dobré řasence. Kolik už jsem jich v životě měla? Prodlužovací, zhušťující, natáčecí a já nevím, jaké ještě. Určitě bych je nespočítala, ale jedno je jisté, tenhle skvělý vynález vždycky najde místo v mé kosmetické taštičce. Bez ohledu na módní trendy. Zdá se, že bez řasenky je můj pohled nedokonalý, nemá tu správnou hloubku a uhrančivost. Bez nalíčených řas se cítím jako nahá.

Oči jsou nejdůležitějším bodem v obličeji a jejich krášlení si zaslouží nejvíc pozornosti.

Jaké líčení právě letí?

Na to nám odpoví vizážistka Barbora Nevická

Podzim a zima se ponese ve znamení elegance: „Líčení na podzim a zimu si zamiluje každá milovnice líčení. Svěží letní odstíny vystřídají barvy, jako je lahvově zelená, čokoládově hnědá, antracitová či kovově modrá. Celý make-up se ponese v elegantním duchu a vyberou si jak milovnice výrazných očí, tak výrazných rtů. Základem je dokonalá pleť bez nedostatků a vhodně vybraný make-up. Při výraznějším líčení očí zvolte rtěnku v odstínu broskvové či malinové. Pokud preferujete výrazné rty, vsaďte na odstíny vínové, fialové či tmavě červené.“

Jsme v obraze a určitě rády slyšíme, že trendy z přehlídek jsou jedna věc, ale pro běžné líčení si můžeme vybrat.

Líčíte si oči, milé ženy-in?

  • Jakým způsobem? Používáte jen řasenku? Nebo ji doplňujete ještě kajalovou tužkou, malujete si linky, barvíte si víčka očními stíny?
  • Řídíte se módními trendy? Kde se nejčastěji inspirujete?
  • Našla jste si svůj styl?
  • Líčíte se stále stejně, nebo se s věkem mění váš vkus?
  • Líbí se vám móda linek? Umíte si je namalovat? Jaký používáte „nástroj“?
  • Jakou barvu stínů máte nejraději?
  • Používáte barevnou řasenku?
  • Děláte rozdíl mezi denním a večerním líčením? Pokud ano, v čem spočívá?
  • Pamatujete ještě na své první nalíčení očí? Kolik vám bylo let? Čím jste se zkrášlila?
  • Máte nějakou příhodu?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Eventuální fotky vaší krášlící výbavy nebo nalíčených očí samozřejmě uvítám.

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat unikátní roller pro zpevnění očních kontur a rtěnku v klasické červené barvě. Obojí značky Avon

dárek

Reklama