Kolekce podzimních trendů 2008 od The Body Shop nabízí hladké a svůdné odstíny, hedvábnou konzistenci, luxusní design a dokonalé lesky na rty jako z drahokamů. Vizáž je pouze o dokonalé pleti, výrazném pohledu a zářivých tvářích.

 

Nejprve si vyberte z řady luxusních tvářenek (Cheek Bloom) v barvě pouštní růže (Desert Rose) nebo písečná růžová (Dune Pink), nesrovnatelných růží na tváře, které skýtají hladkou jakoby hedvábnou konzistenci. Duo oční stíny v harmonické khaki zelené (Khaki Green) a eukalyptově šedé (Eucalyptus

Grey) dodávají dramatičnosti, v kombinaci s tužkou na oči (Eye Pencil) ve dvou odstínech – kaktusově zelené (Cactus Green) a skalnatě modré (Rocky Blue). Rty zdůrazní svůdná a zářivá tyčinka na rty (Lip Click) ve dvou intenzivních odstínech super zářivých lesků, pikantní červená (Spiced Red) a matná růžová (Dusty Pink).

 

The Body Shop také uvádí novou zvětšující a oddělující řasenku (Divide & Multiply Mascara), která jedním krokem prodlouží a oddělí řasy a dodává senzační maximálně dlouhé, tmavé a zářivé řasy v několika vteřinách, a ohromující nové oční stíny Třpytivé krabičky (Shimmer Cubes) s paletou barev zachycující náladu sezóny.

 

Tato řada obsahuje přírodní ingredience, včetně hydratujícího extraktu z nočního kaktusu (Night Blooming Cactus), marulového oleje z trhu Společenství z Namibie, oleje z para-ořechů z Peru, zatímco řasenka také obsahuje organický včelí vosk pocházející ze Zambie.

 

Tvářenka (Cheek Bloom) (340 Kč)

Díky této nejnovější tvářence s jemnou jakoby hedvábnou konzistencí si můžete vytvořit vizáž této sezóny jedním snadným tahem. Tato pulsující, hřejivá a zázračná růž na tváře je ozdobena nádherným květinovým vzorem a je k dostání ve dvou rozkošných odstínech - pouštní růže (Desert Rose) a písečná růžová (Dune Pink) pro oslnivě opojné tváře. Tvářenka (Cheek Bloom) poskytuje dokonalé hladké tónování v odstínech, které lichotí všem odstínům pleti, a obsahuje olej z para ořechů, extrakt z pleti vyhlazujícího nočního kaktusu a báječný zvláčňující olej z marulových ořechů z trhu Společenství. Jednička mezi tvářenkami, tvářenka (Cheek Bloom) od The Body Shop znamená, že tento podzim Vaše tváře nemusíte odbývat!

 

Duo oční stíny (Duo Shadow) (280 Kč)

The Body Shop odhaluje tyto dynamické duo oční stíny obsahující výtažky z vybraných v noci kvetoucích kaktusů, každý v paletě s unikátním designem bohatých květů. Zemitá a matná khaki zelená (Khaki Green) paleta je fantastická směs světle a tmavě zelené a zlaté. Eukalyptově šedá (Eucalyptus Grey) paleta mísí oslňující odstíny šedé a stříbrné. Oba odstíny očních stínů obsahují zvláčňující marulový olej pocházející z Namibie a olej z para ořechů pocházející z Peru z programů trhu Společenství. Tyto snadno se aplikovatelné odstíny připomínající drahokamy se zvláčňujícími přísadami jsou zabaleny v luxusním designu, který zaručuje, že budete zářit i v prodlužujících se podzimních večerech.

 

Tyčinka na rty (Lip Click) (300 Kč)

Tuto sezónu se rty opět zahalí nádherným leskem a naplní se bohatými intenzivními a dlouhotrvajícími barvami. Pečujte o Vaše rty a dodejte jim neodolatelný lesk jednoduchým „kliknutím“ s touto atraktivní barvou na rty v podobě plnícího pera s aplikačním štětečkem. Vyberte si mezi pikantní červenou (Spiced Red), vyzývavý paprsek super zářivé a super drzé červené nebo matně růžové (Dusty Pink), oslnivě hladký a průzračně nádherný delikátní růžový odstín. Oba odstíny tyčinky na rty (Lip Click) jsou vytvořeny na bázi zvláčňujícího marulového oleje a oleje z para ořechů z trhu Společenství a hydratujícího nočního kaktusu. Inovativní balení, překvapivě snadná aplikace a super zářivé nádherné barvy – vyzkoušejte tyčinku na rty (Lip Click) tento podzim a dopřejte si nejnovější péči o rty.

 

Tužka na oči (Eye Pencils) (180 Kč)

Uvádíme dva silně pulsující oční stíny v metalických odstínech, které super zvýrazňují. Tyto tužky na oči (Eye Pencils) v odstínech skalnatě modré (Rocky Blue) a kaktusově zelené (Cactus Green) lze používat samostatně nebo společně s Duo očními stíny (Duo Shadow) k vytvoření odzbrojujícího moderního a kouřového vzhledu pro tuto sezónu. Tyto komety barev, obsahující dokonalý v noci kvetoucí kaktus a zvláčňující marulový olej a z trhu Společenství a o pleť pečující organický včelí vosk, jsou šetrným řešením pro citlivou pleť kolem očí. S ohromujícími odstíny, vyživujícími ingredience a v perfektním balení pro vizáž podzimu 2008 jsou tužky na oči (Eye Pencils) od The Body Shop navrženy, aby Vás zlákaly svým kouzlem.

 

Zvětšující a oddělující řasenka (Divide & Multiplay Mascara) (300 Kč)

Vychutnejte si krásu se zvětšující a oddělující řasenkou (Divide & Multiplay Mascara), nejnovější řasenkou, která jedním tahem prodlouží a oddělí řasy a výsledkem jsou maximálně dlouhé, zářivé řasy v několika vteřinách. Těžící z rozvinuté formule z nové generace ultra jemných vláken, podporující délku a minimalizující hrudkovitost, zvětšující a oddělující řasenka (Divide & Multiplay Mascara) také využívá nejnovější technologie profilovaných štětců, které zajistí výjimečné oddělení a ohromující ohraničení. Tato dlouhotrvající formule, která nevytváří hrudky ani nešpiní byla též optomologicky testována. Tato řasenka je obohacena o organický včelí vosk z trhu Společenství ze Zambie, který zvláčňuje a zvětšuje řasy,

a o pečující marulový olej z Namibie, který dodává zářivost.

 

Třpytivé krabičky (Shimmer Cubes) (350 Kč)

Paleta třpytivých krabiček (Shimmer Cubes) od The Body Shop pro podzim / zimu 2008 dodává třpytivé okázalé barvy. Zachycuje náladu sezóny a odstíny v barvách nebe, intenzivní šedé a modré odrážejí majestátnost podzimu v paletě drahokamů. Charakteristická jiskra, svěží modrá a šedavé purpurové odstíny kulminující s intenzivní fialově modrou poskytují silné krytí a třpyt. Každá krabička přináší třpytivé a současně krycí jemné linky na oční víčka a světlo rozptylující perličky a perleťové pigmenty spojují síly s naším ohromujícím marulovým olejem z trhu Společenství, který zajišťuje jemnou a hladkou aplikaci.

Používejte samostatně nebo kombinujte s krabičkami barev k docílení dramatičtějšího vzhledu nebo nanášejte vlhké pro zvýšenou hloubku barvu a superlativní metalický výsledek. Perfektním intenzivním partnerem třpytivých krabiček (Shimmer Cubes) této sezóny je naše nová zvětšující a oddělující řasenka (Divide & Multiplay Mascara), spolu vytvoří kombinaci, která je darem z nebes.

 

 

 

Přehled kolekce

Tvářenka (Cheek Bloom)

odstín 01: pouštní růže (Desert Rose) – hluboká, tmavá bohatá růžová

odstín 02: písečná růžová (Dune Pink) – pulsující zlatě růžová

Duo oční stíny (Duo Shadow)

paleta 01: khaki zelená (Khaki Green)

paleta 02: eukalyptově šedá (Eucalyptus Grey)

Tyčinka na rty (Lip Click)

pikantní červená (Spiced Red)

matně růžová (Dusty Pink)

Tužka na oči (Eye Pencils)

odstín 01: skalnatě modrá (Rocky Blue)

odstín 02: kaktusově zelená (Cactus Green)

Třpytivé krabičky (Shimmer Cubes)

– podzim/zima 2008

01: stříbrný erb (Silver Crest)

02: modrý horizont (Blue Horizon)

03: hluboká modrá (Deep Down Blue)

04: oceánově skalistá šedá (Ocean Rock Grey)

Zvětšující a oddělující řasenka (Divide & Multiplay Mascara)

odstín 01: černá

 

Reklama