L\\\'OCCITANEKaždé léto s radostí znovu objevujeme unikátní a jiskrnnou svěžest verbeny. Stala se tak poslem krásného letního období: teplé slunečné dny a dlouhé večery s přáteli, dovolená a také lenošení v parku. Verbena je pro mnohé ženy a muže ikonickou vůní, jednoduše ji milují!

I letos na oslavu letních dnů L'OCCITANE představuje novou limitovanou řadu verbeny - mrazivě chladivou a ještě více letní než kdy předtím! Verbena Sorbet - jak již jméno napovídá - přináší skutečnou záplavu svěžesti. Představte si horký a slunný červencový den na jihu Francie. Opojné teplo naplňuje vzduch a teplota během dne stoupá. Procházka rozpáleným centrem města vás přivede na roh náměstí, kde se na vás z dálky usmívá prodavač zmrzliny. Co více si přát, než pohárek plný osvěžujícího sorbetu z verbeny ozdobeného lístky máty? L'OCCITANE zachytila tento okamžik chladivé svěžesti ve flakonu nové toaletní vody Verbena Sorbet a s ní spojenými výrobky pro osvěžení celého těla.

Mrazivě osvěžující vánek z Provence v podobě limitované edice oblíbené unisexové vůně Verbena Sorbet do obchodů L'OCCITANE vstoupí přibližně 23. července!

TOALETNÍ VODA VERBEBA SORBET

L\\\'OCCITANEPřeneste se na terasu cukrárny, kde jste se během procházky za horkého letního dne rozhodli odpočinout. Nová toaletní voda zachycuje okamžik, kdy vás osvěží a zchladí první lžička jiskrnného Verbenového sorbetu. Unisexová vůně.

1145 Kč (100 ml)

SPRCHOVÝ PEELING VERBENA SORBET

L\\\'OCCITANETento sprchový peelingový gel se stará o zdraví pokožky pomocí jemných částeček z citrónové kůry. Pokožka bude celé léto svěží, hebká a krásně provoněná jiskrnnou vůní Verbeny a máty.

395 Kč (200 ml)

TĚLOVÝ HYDRATAČNÍ GEL VERBENA SORBET

L\\\'OCCITANETento svěží gel pokožku hydratuje, intenzivně osvěžuje a zanechává ji jemně provoněnou.

595 Kč (250 ml)

OSVĚŽUJÍCÍ SPREJ VERBENA SORBET

L\\\'OCCITANEJeho mise? Osvěžit, odrážet okolní teplo a zanechat hebkou a vláčnou pokožky. Sprej Verbena se stane nepostradatelným společníkem při cestě na pláž, do tělocvičny, v kanceláři, autě, letadle a nebo ve vlaku.

330 Kč (50 ml)

CHLADIVÝ LESK NA RTY VERBENA SORBET

L\\\'OCCITANEHydratující lesk chladí a překvapivě příjemně osvěží rty stejně jako jejich první dotek na lžičce sorbetu. Pro šťavnaté a leské rty.

330 Kč (15 ml)

Reklama