takhle se při vzpomínce na dětské límečky zachvěla čtenářka s nickem Eliana. Dnes nedá dopustit na mohutn=é roláky, které zahřejí, ale přitom nikde neškrtí

Krásný den všem,

jak udeří první chladná rána zahalím svůj krk do robustních roláků. Čím teplejší a větší, tím jsem nadšenější a prodloužené svetry s pořádným pleteným chomoutem naprosto zbožňuji! Převážnou většinu tvoří šedé, černé a nyní pěkně pudinkově růžový s pruhama v pozitivních odstínech, který už jen dozdobí pletená šálka, hala bala nainstalovaná ležérně. A k tomu na hlavu nového kulíška s bambulí.

Ne, tahle střešťěně mne  zas tak často nepotkáte, obvykle chodím v černém kabátu, jež má otevřený límec a ten překrývám vlnkatou bavlněnou šálou.  Límce a límečky jsem nesnášela už jako dítě, především na tričkách, nějak mi to tam překáželo, na halenkách mi to tolik nevadilo, ale límeček upnutý ke krku, brrr, horor.

Nejlepší jsou rozhalenky, pěkné vzdušné límečky nebo i lehce lemované jako “fiží”...je to takové lehce romantické. Inu, jdu se natáhnout do svého roláku, při třech stupních venku, je to pro mou krční páteř opravdu příjemný komfort a přes to bundu krásně až ke krku a ještě šálu a vyrážím do města 

 

Eliana

Milá Eliano, tak já naopak poslední dobou roláky nemusím, cokoliv u krku mi nějak vadí

Text nebyl redakčně upraven

Jaký typ límce máte na svém kabátu? Líbí se vám límce kožešinové? Jste raději pro límce objemné, které upoutají pozornost, nebo pro nenápadné límečky, které nepodléhají příliš módě? Máte ráda variabilní límce, které můžete různě zapínat, ohrnovat, nebo nechat široce rozevřené? Vybíráte si oblečení podle tvaru límce?

Jaký druh límce vám nejvíc sluší? Šálový, límec s klopami, „bubi“-kulatý, stojáček, nebo límec ve tvaru chomoutu?

Napište mi, na vaše příspěvky, ale i fotky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama