Zdraví

Lifting v tabletkách

Krása lidské pokožky může být přirozená, máme-li k tomu genetické předpoklady, anebo také cíleně pěstována. Tím spíše, že člověk odjakživa usiluje o zmírnění nebo odstranění svých estetických nedostatků, snaží se zastavit přirozené pochody a minimalizovat nežádoucí změny, které vznikají v důsledku vnějších nebo i vnitřních vlivů. Co je ovšem přirozené a neodvratné, je apoptosa neboli stárnutí.

Kůže je denně vystavovaná množství negativních faktorů, situací a neblahým účinkům volných radikálů (UV záření, chemizace, povětrnostní vlivy, nevhodné pracovní prostředí, klimatizace…).
Jsou příčinou mnoha onemocnění a estetických nedostatků, které se stávají zdrojem stresových situací vyvolávajících mnohdy těžkou psychickou deprivaci.

Na místě je cílená výchova k zodpovědnému přístupu a nevyhnutelnosti péče a ochrany pokožky.
I proto je na předních světových pracovištích v centru pozornosti právě estetická dermatologie.
K jedněm z nejviditelnějších projevů stárnutí patří vrásky.

Nelze ignorovat, že v posledních letech astronomicky přibývají fakta o antioxidačním účinku mnoha látek, jejichž efekt se v konečném důsledku projeví i na kvalitě kůže. Stále častěji je v této souvislosti zmiňován i účinek Pycnogenolu®, který patří do skupiny flavonoidů. O jeho vynikajícím účinku svědčí celá řada studií. Mnoho z nich skutečně adekvátně prokázalo vliv Pycnogenolu® nejen na kůži, ale na celý organismus.

Co je to Pycnogenol®   a jak působí na náš organismus ?

Pycnogenol®, standardizovaný extrakt z kůry francouzské středomořské borovice Pinus maritima, přináší široké spektrum fyziologických jevů, které mají příznivé, klinicky prokázané zdravotní účinky. Podstatou účinku Pycnogenolu® jakožto podpůrného přípravku při opalování je jeho silná a specifická vazba na proteiny kolagen a elastin. To vysvětluje jeho ochranný vliv na pleť i cévy. Pycnogenol® se dnes používá na celém světě ke kosmetickým účelům.

Pomocí Pycnogenolu se vytváří uvnitř krevních cest blahodárný oxid dusnatý. Ten rozšiřuje cévy a pomáhá tak optimalizovat krevní tlak. Dále Pycnogenol® působí na krevní destičky tak, aby nevznikaly krevní strženiny (tromby), zlepšuje reprodukční funkce a pomáhá chránit před tzv. „syndromem turistické třídy“. Tímto pojmem je nazýváno otékání spodních končetin až trombózy při cestování v letadlech, v důsledku zhoršeného krevního oběhu.

Pycnogenol též obsahuje některé fenolové kyseliny, které tlumí děložní křeče, provázející menstruaci.
 
Je proto logické, že se Pycnogenol® oprávněně stává součástí doplňků stravy užívaných ke zvýšení celkové kondice, k regeneraci organizmu a v neposlední řadě pro viditelné zlepšení kvality kůže. Pycnogenol® je unikátní pleťový antioxidant, který zpomaluje stárnutí pleti. Chrání a obnovuje kožní kolagen a elastin, a tak pleť vypíná, omlazuje a zbavuje ji drobných vrásek.

 

Pycnogenol® dodává na náš trh Pharma Nord

Valčíkova 14, Praha 8

Pro více informací klikněte ZDE

Zkrátka, Pycnogenol®, to je lifting v tabletkách!


Bioaktivní® Pycnogenol (40 mg/tbl) užíváme s jídlem v několika dávkách za den, v prvním týdnu 4x40 mg denně, potom již 2x40 mg denně. Nemá žádné vedlejší účinky. Pro maximální účinnost je doporučováno užívat současně vitamin C či vitamin E.
Přípravek Bioaktivní® Pycnogenol (30, 90 tablet) dostanete v každé lékárně.

   
16.11.2004 - Zdraví - autor: Jindřiška Kleknerová

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Jupíí [*]

  ivusad.: asi jo , ale většina těhle přípravků se dá sehnat mnohem levněji nebo v české verzi. Pochybuju o tom že právě jejich výrobek účinkuje jako jediný.

  superkarma: 0 16.11.2004, 14:34:48
 2. avatar
  [8] Jupíí [*]

  jestli je stejně drahý a účinný jako ostatní přípravky firmy Pharma-N, Tak jeho největší účinky se projeví na zákazníkově peněžence

  superkarma: 0 16.11.2004, 12:40:37
 3. avatar
  [7] marcellina* [*]

  30 tablet stoji 289,70

  superkarma: 0 16.11.2004, 12:17:38
 4. avatar
  [5] klara.kr [*]

  ivusad.: Taky jsem to slyšela od známých

  superkarma: 0 16.11.2004, 11:29:15
 5. [4] Jana 01 [*]

  Jak optimalizuje ten tlak? Spíš snižuje, ne? Já mám tlak dost nízký, tak nevím, jestli by se to ještě nezhoršilo. Jinak by mne zajímalo, kolik to stojí a v případě, že to má opravdu ty účinky, tak by mě zajímalo, jestli to časem neztrácí efekt a jestli po ukončení dlouhodobého užívání bude organismus schopen pracovat normálně sám.

  superkarma: 0 16.11.2004, 10:00:15
 6. avatar
  [2] Toniniella [*]

  Aja: Aby se staré baby lépe orientovaly
  Mně by spíš zajímalo, jestli to fakt funguje. Abych mohla být opět krásná a mladá. Mmch, to bych se pak možná opravdu nechala i malovat

  superkarma: 0 16.11.2004, 09:09:57
 7. avatar
  [1] Aja [*]

  Proč je část textu bílá...?

  superkarma: 0 16.11.2004, 09:01:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme