Milá redakce..

Já a moje tetování. To bylo tak... Letos se mě přítel ptal, co bych chtěla k narozeninám. Já na to, že uvažuju o tetování, ale jen pokud s tím bude souhlasit a když se shodnem na motivu. Jinak prostě ne !

Nešlo nám o tetování typu ..jméno, nebo srdíčko s čertíken, či nějaká potvora, aby mi lezla z břicha. Realizace se ovšem posunula až o dva měsíce dál, shodou okolností na dobu a místo, kde jsme slavily druhé výročí našeho seznámení. Na internetu jsme si našli tetovací studia a hned v prvním ze seznamu jsem se nakonec nechala otetovat.

Předlohu pro obrázek jsme vybírali až na místě a musím se trochu smát nad větou co jsem řekla pánovi na otázku co si budu vlastně přát vytetovat. Řekla jsem , že chci něco nenápadnýho :))) Místo bylo vybraný podle mého vlastního pocitu, že když chci tak bude tetování vidět a když ne tak se prostě schová pod oděv.

Nakonec jsme návrh dali dohromady a práce začala a musím říct, že jsem se dost rychle probrala z tvrzení známých , že je to pohodka. Vybrala jsem si dost citlivé místo na těle a tak jsem si to v uvozovkách užila. Jasně, že se to dá přežít ovšem po dvou hodinách píchání do kůže už jsem byla ráda, že to mám za sebou.

Tatér mi mezi tím vykládal různé pikantnosti, jako třeba kolikrát za minutu tetovací jehla bodne, jak hluboko..až 4mm, a že až to bude hotový, že určitě nebudu litovat , že si povím , že to stálo za to. Měl pravdu. Výsledkem jsme oba s partnerem nadšeni a nemám v plánu si nechat tetování odstranit.

Reakce okolí jsou poměrně úsměvná a být to klasický vzor, tak bych se kolikrát tak nezasmála. Posudte samy..

PS: Ještě se bude obrázek dodělávat..ale to až zase na dalším výročí...

kerka

liduskaa123

Text nebyl redakcí upraven.

Člověk musí svojí kérku milovat, jinak nemá smysl si jí dávat :) Vy ji určitě milujete.

Dnes si povídáme o kérkách? Máte nějakou? Jaké je váš názor na tetování? Posílejte své příspěvky na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama