Kočka vyhřívající se na sluníčku někde v Provance – tou by si přála být čtenářka Janaa1. Ale nechtěla by ztratit lidský rozum...

Velice zajímavě uvažuje o dnešním tématu čtenářka Janaa1.


Hezký den všem ženám i mužům in..

Jako první mě napadlo období mého mládí (a to už je let), kdy klukům z pusy lítalo ono známé vole-vole snad za každým slovem. Tenkrát nám to svým způsobem imponovalo, i když jsme se naoko pohoršovaly.

Krásná doba.  občas si na to vzpomenu na autobusové zastávce, kdy klukům to vole občas uklouzne, tak se pousměju. Usměv na rtech mi ale většinou vzápětí zamrzne, když otevřou pusu kolem stojící slečny - to jsou slova, že by se i zedníci styděli je vyslovit... fuj...

Na druhou otázku bych vůbec neváhala - chtěla bych být můj pes. Jak ten - tedy ta - se má dobře - protože ji máme jako mazlíka, tak ani hlídat nemusí, o řetězu u boudy nebo kotci nikdy ani neslyšela, pamlsky dostává kdykoliv se uvolí nám předvést něco ze své oblíbené sestavy - sedni-lehni-štěkni-pac a podobně - prostě fajn psí život.

Co se týče názvu zvířecích mazlíků, kterými se mě občas v začátku vztahu snažil přítel titulovat musím říct , že se nesetkaly s velkou odezvou. Vždycky se mi vybaví vtipy typu: Jak žena zhubne za jeden den sto kilogramů? Ráno je kráva, po obědě slepice a večer brouček....

Takže děkuji, ale raději ať mi říká jménem, nebo nějakou zdrobnělinou co ho právě napadne, ale zvířátka, koťátka, berušky a podobná havěť to být nemusí..:-).

Takže na závěr mě ještě napadlo - vlastně vím čím bych chtěla ještě být: Kočkou vyhřívající se někde na sluníčku nejlépe v Provence s pěkným výhledem na levandulová pole... jen ten lidský rozum, abych si to užila bych si prosím ráda nechala :-).

Mějte se všichni krásně.

Janaa1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 10. 2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama