Bulvár

Lidi, nenechte se rozhodit drobnými starostmi

Jsem ráda, že jsme dnešním tématem mohli někomu zvednout náladu. Nevěříte? Tak si přečtěte příspěvek od čtenářky Markéty, která nám o tom krásně napsala. Děkujeme

Milá redakce, dnešním tématem jste se mi trefili přímo na to správné místo. Mám dnes tak mizernou náladu, že si i sama sobě potřebuji zrekapitulovat, jak moc se mi vlastně celý rok dařilo a uvědomit si, že i přes občasná zaškobrtnutí semám vlastně moc dobře.

V tomto roce bych chtěla hlavně ocenit a co nejhlučněji a nejsilněji zaklepat na dřevo, že moje rodina a přátelé jsou živí a zdraví. To to je to nejdůležitější a já doufám, že to tak zůstane i v letech následujících.

I jinak byl pro mě tento rok šťastný. Postupně se nám podařilo již téměř dozařídit a zútulnit náš byt, což je velmi příjemné a domů do tepla a pohodlí a krásy, kterou tam máme, se vždycky moc těším. Vzala jsem si za manžela muže, kterého už 7 let moc a moc miluju a jsem s ním moc šťastná. Svatba se vydařila, líbila se rodině i přátelům, kteří se mezi sebou na "posvatební akci" seznámili. Vytvořily se nové vazby mezi přátely z různých koutů a to moc potěší.

Také jsme s manželem procestovali kousek světa - Evropu, ždibec Afriky a také jsem podruhé v životě letěla - na svatební cestu na Krétu. Podívala jsem se do Maroka, do Madridu a Barcelony, viděla jsem Ženevu i kus Pyrenejí.

Mé nejlepší kamarádce se narodil zdravý chlapeček a ona je konečně také moc šťastná, i to mě hřeje na duši. Má rodina je ta nejlepší na světě a daří se mi postupně nacházet cestu i k té manželově. Manžel usilovně pracuje (na můj vkus až příliš) a jeho snaha se mu konečně vyplácí, letos byl povýšen. Hurá.

Co se mi nepodařilo a po čem jsem toužila, je změna zaměstnání. Bohužel, doba je zlá a já jsem tedy vděčná za to, co mám, i když žádné terno to není. Alespoň se můžu těšit domů na manžela do našeho hnízdečka.

Rok 2010 se tedy vydařil, myslím dost dobře, a já doufám, že nás čeká minimálně stejně příjemný rok 2011. A kdo ví, třeba jeho konec už budeme hodnotit ne dva, ale tři :-)

Přeju jak sobě a své milované rodině, tak i všem ostatním, aby příští rok byl co nejlepší, nejúspěšnější a aby se všem dobrým lidem dostalo dost zdraví, štěstí a splnily se jejich sny.

A lidi, nenechte se rozhodit drobnými starostmi a mizernou náladu hoďte za hlavu. Tak to dneska dělám já, protože jsem moc vděčná za to, co mám a vážím si každé hezké chvíle, kterou můžu prožít.

Tak tedy PF 2011 !!!!!

Markéta

Milá Markéto, mějte se i nadále alespoň tak dobře jako v roce 2010. A děkujeme za připomenutí, že by si lidé neměli kazit náladu zbytečnostmi a vážit si každého dne, který prožijí ve zdraví.

Co si o tom myslíte vy, milé ženy-in? Jak byste zhodnotila svůj rok 2010? Byl šťastný, nebo vám ho něco pokazilo?Jak se na své úspěchy či nezdary díváte teď s odstupem času? Co u vás převážilo? Spíš štěstí nebo smůla?Co se vám povedlo a co si slibujete, že "dotáhnete" v roce budoucím?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

 

   
29.12.2010 - Společnost - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] SNÍŽEK [*]

  tak já přeju,aby jste do roka byli už tři a Sml72i Sml25

  superkarma: 0 29.12.2010, 17:53:37
 2. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  Sml22Sml22Sml22

  Co je pro někoho drobná starost, pro jiného to může být velký problém.

  Přeju dobrý ten příští rok!Sml72

  superkarma: 0 29.12.2010, 17:16:29
 3. [1] dadma [*]

  Milá Markétko, přeji ti ať se ti vyplní tvoje přání a s těmi malými starostmi a někdy až malichernostmi máš pravda,ale povídej to některým lidem.Třeba mému manželovi, tan je vyzočený co chvíli a kvůli blbostem.

  superkarma: 0 29.12.2010, 16:42:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme