Balíčky dekorativní kosmetiky značky Marionnaud nabízejí sedm různých kazet pro všechny ženy či dívky, které se rády líčí. Líčení - vhodný dárek pro každou ženu, vše nabízejí sítě parfumerií Marionnaud.

MarionaudVelká kazeta plná dekorativní kosmetiky je určená opravdovým milovnicím trendů v make-upu. V kazetě naleznou na 80 očních stínů, 46 lesků na rty, tvářenky, kompaktní pudry a to vše včetně aplikátorů jednotlivých zkrášlovadel. K dostání v síti Marionnaud za cenu 740 Kč.

marionnaudStřední dárková kazeta je vhodná pro všechny ženy, které se rády líčí pro každou příležitost. V kazetě naleznou 36 odstínů očních stínů, tvářenku, kompaktní pudr, 18 odstínů lesků na rty, aplikátory, a samozřejmostí je zrcátko. K dostání v síti Marionnaud za cenu 490 Kč.

marionnaudMalá dárková kazeta je vhodným dárkem pro všechny milovnice dekorativní kosmetiky, které mají rády svůj set stále při sobě. V setu najdeme 16 odstínů očních stínů, 2 tvářenky, 5 rtěnek, aplikátory a zrcátko. K dostání v síti Marionnaud za cenu 240 Kč.

MarionnaudMini dárková sada potěší všechny ženy, které často cestují a nechtějí se ani na cestách vzdát svých oblíbených líčidel. Set nabízí 18 odstínů očních stínů, tvářenku, 3 kompaktní pudry, aplikátory a zrcátko. K dostání v síti Marionnaud za cenu 240 Kč.

marionnaudKazeta líčidel v šikovném plochém balení jistě potěší všechny náročné ženy. V setu se ukrývá 24 očních stínů, 4 tvářenky, 8 rtěnek, aplikátory a chybět nemůže zrcátko. S touto dárkovou kazetou si obdarovaná vykouzlí make up pro všechny příležitosti. K dostání v síti Marionnaud za cenu 490 Kč.

MarionaudKapesní make up set je perfektní pro každodenní nošení v kosmetických etujích či kabelkách pro okamžitou úpravu či doladění make-upu. V setu nalezneme 4 oční stíny, 3 rtěnky, řasenku, aplikátor a zrcátko. K dostání v síti Marionnaud za cenu 170 Kč.

MarionaudMalá škola líčení, i tak by se dala nazvat tato make up kazeta. Kromě 4 očních stínů, tvářenky, řasenky, lesku na rty, tužky na oči a aplikátoru je součástí balení postup, kterak si vykouzlit neodolatelné oči. K dostání v síti Marionnaud za cenu 370 Kč.

Reklama