Vztahy

Líbánky na Měsíci, nebo na Marsu?

Pro zamilované páry, které se snaží být prvními lidmi, kteří se pomilují ve vesmíru, má pojem dobývání vesmíru prostě nový význam. Will Whitehorn, prezident společnosti Virgin Galactic vlastněné Richardem Bransonem, se chystá už příští rok poslat na oběžnou dráhu první kosmické turisty.

Přiznává, že je přímo zavalen přihláškami od párů, které by se chtěly dostat do Guinnessovy knihy rekordů jako první lidé, kteří se budou ve vesmíru milovat. „Zjišťovala to u nás už spousta lidí. Ptají se nás na možnost soulože ve vesmíru a zapsání do Guinnessovy knihy rekordů. Také nás kontaktovali lidé, kteří o tom chtějí natočit film,“ řekl Whitehorn reportérům Daily Telegraph.

Vědci však pochybují, že milostný zážitek v nulové gravitaci bude stát za to. Doktor James Logan, odborník na vesmírné lékařství, upozorňuje, že první vesmírní turisté budou ve stavu beztíže jen asi pět minut, takže by raději měli počkat na misi na Mars, která se podle jeho názoru uskuteční ještě během tohoto století.

„Mám dojem, že sex ve stavu beztíže upřímně řečeno nebude nic moc. Na druhou stranu ale sex v gravitaci Marsu může být dost zajímavý,“ dodal doktor Logan.

Zdroj: Korzo

Lákají vás – samozřejmě v našich dimenzích – podobná sexuální dobrodružství? Prozradíte nejkurióznější místo vašich sexuálních hrátek?

   
09.06.2008 - Láska a vztahy - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

  1. [2] Matelka [*]

    A jak vypadají vesmírné lety v českých dimezích?

    superkarma: 0 09.06.2008, 11:45:13
  2. [1] gentiana [*]

    ....a série dnešních peachovin pokračuje....

    superkarma: 0 09.06.2008, 11:29:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme