Máte chuť po probuzení někoho políbit? Čtenářka Bohuša ráno provádí líbací rituál. Víc se dozvíte níže v jejím příspěvku k tématu: Každodenní rituály.


Nazdárek, tak můj rituál se nazývá LÍBACÍ... ihned po probuzení políbím šest svých andělíčků, kteří nás doprovází noc co noc, spinkají si s náma na nočním stolku již několik let. Nejstarší andělíček tam s náma spinká již čtrnáct let, od té doby, co jsme se s manželem vzaly, a další postupně přibývaly. Poslední dva jsem dostali před dvěma lety, to nám je naše dcera přivezla z prvního školního výletu. A ten náš nejstarší andělíček s náma i cestuje, atˇ jedeme kamkoliv, nikdy na něj nezapomenem, vždy jede s náma... když jsem byla v porodnici, taky mě doprovázel. A věřte nakazila jsem celou rodinu... manžel ten automaticky, když ráno v pět hodin vstává, nezapomene políbit šest našich andělíčků, a to samé následuje každý večer před spaním. A naše děti taky ráno i večer na naše andělíčky nezapomínají... tento rituál se u nás tak uchytil, že den bez políbení andělíčků si nedokáži představit. A náš čtrnáctiměsíční syn, automaticky, když ráno vstává ihned mlaská směrem k andělíčkům...!

A co víc, v pondělí jsme se vrátili z dovolené, kdy nás doprovázel jen ten nejstarší andělíček a když jsme přijeli domů, tak jsem syna položila v kuchyni na zem, a ten ihned utíkal do ložnice, odkud nám přinesl v ručičkách další andělíčky k políbení... tak tomu už říkám opravdový rituál!

Posílám naši sbírku líbacích andělíčků a taky jeden andělský polibek...!

andělíčci

andělíček

S pozdravem,
Bohuša

P. S. A ten andělíček co je tam sám, tak to je ten, který s náma všude jezdí, ten co mě všude doprovází!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Každodenní rituály

Dnes i budeme povídat o vašich každodenních rituálech, milé čtenářky. A netvrďte mi, že žádné nemáte! Takže jednoduchá otázka...

Jaký je váš každodenní rituál?

Své odpovědi (dlouhé alespoň jako tento odstavec), mi posílejte na redakční e-mail. A abyste si nemyslely, že pro vás nic za odpověď nemáme, vězte, že jedna z vás přispěvatelek obdrží krásný dárek. Jaký? Sadu PICKVICK Kouzlo Ovoce se třemi druhy čaje a krásným hrnečkem. K rannímu čajovému rituálu je jako dělaná!

lupa

Reklama